Yamaha yz 450f 2007

Autor tematu
Dawidqt
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 63
Rejestracja: pn, 22 paź 2007, 15:36
Motocykl: YZ450f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Yamaha yz 450f 2007

Post autor: Dawidqt » czw, 9 lip 2009, 19:57

Witam wszystkich. Mógłbym was prosić o opinie o tym moto, wady, zalety. Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie, itp.

Hammer5
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pn, 27 paź 2008, 14:09
Motocykl: Yamaha YZ 450 F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 450f 2007

Post autor: Hammer5 » śr, 27 sty 2010, 10:11

Przy zakupie motocykla crossowego musisz zwracać uwagę na wszystko. Sprawdzić zawiechę, silnik (jak pracuje) itp. Ogólnie zwróć uwage na szczegóły. Yamaha YZ 450F z 2007 roku to dość młody i drogi motocykl. Spójrz choćby na gościa, który go miał. Jak stoi w rozwalającej się szopie, to daj spokój. Taki motor jest drogi w eksploatacji i koleś powinien być stosunkowo majętny. Sprawdź, czy ma rachunki z warsztatów. Po 3 latach jazdy musiał już w nim grzebać. Popatrz na ogólny stan motocykla, nie kieruj się zarysowaniami, zwróć uwagę na mechanikę Yamahy. Najlepiej jechać z kimś, kto zna się na takim sprzęcie. Łatwo wpaść na minę.

Hammer5
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pn, 27 paź 2008, 14:09
Motocykl: Yamaha YZ 450 F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 450f 2007

Post autor: Hammer5 » śr, 3 lut 2010, 09:52

To dobry motocykl, niezawodny i przyjemny w prowadzeniu. Yamaha YZ450F nalezy zdaniem specjalistów do motocykli najbardziej przyjaznych amatorowi. Honda jest dużo bardziej wymagająca, KTM również. Z tych wszystkich mocnych 450 Yamaha wybacza najwięcej, pozostałymi trzeba naprawdę umieć jeździć. Co nie oznacza, że to baranek. Dla amatora, który nie jeździł wcześniej jest zdecydowanie zbyt mocna.
Co do wad,nie umiem ich podać. Jestem amatorem, moto jeżdżę głównie po bezdrożach i nie wykorzystuję jego możliwości na tyle, by mi coś przeszkadzało.

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 450f 2007

Post autor: omen » śr, 3 lut 2010, 19:45

Hammer5 pisze:To dobry motocykl, niezawodny i przyjemny w prowadzeniu. Yamaha YZ450F nalezy zdaniem specjalistów do motocykli najbardziej przyjaznych amatorowi. Honda jest dużo bardziej wymagająca, KTM również. Z tych wszystkich mocnych 450 Yamaha wybacza najwięcej, pozostałymi trzeba naprawdę umieć jeździć. Co nie oznacza, że to baranek. Dla amatora, który nie jeździł wcześniej jest zdecydowanie zbyt mocna.
Co do wad,nie umiem ich podać. Jestem amatorem, moto jeżdżę głównie po bezdrożach i nie wykorzystuję jego możliwości na tyle, by mi coś przeszkadzało.
pierwsze slysze a to az tak odczuwalne ???? :shock:

Hammer5
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: pn, 27 paź 2008, 14:09
Motocykl: Yamaha YZ 450 F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 450f 2007

Post autor: Hammer5 » śr, 10 lut 2010, 09:23

Dla mnie bardzo odczuwalne Omen. Jeździłem i CRF i KTM. Mam fabryczne ustawienia w Yamaszce i w obu pozostałych też były. Jeździło mi się gorzej, to znaczy reakcja na gaz była zupełnie inna. Yamaha moim zdaniem oddaje moc bardziej miarowo i spokojnie niż Kat i Crf.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha”