Suzuki RMZ 250 oraz 450 - Wasze opinie?

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 6 sty 2007, 18:28

Ja powiem tak, miałem suzuki i dziękuję bardzo za tą marke, nidy wiecej, chyba, że spotkają mnie czasy w których będzie mi płacone za jazde na żółtym shicie :lol: .
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

yogi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 361
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 20:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tuchola
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yogi » sob, 6 sty 2007, 18:42

Ale kolego z tego co wiem to mialeś 50 ccm :wink: . A to zupełnie inna bajka. Poza tym każda 50ccm wyżyłowana do ok. 20km nie ma prawa być bezawaryjna.

Suzi to git sprzęty. Choc zdarza sie że z fabryki z jakąś wadą wychodzą.
Słyszałem że koleś zrobił nóweczką z 2004r 2 mth i silnik wybuchł :wink:
Ale to mogło się zdarzyć w każdym sprzęcie.
JA jestem jaknajbardziej za SUZUKĄ :wink:

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 6 sty 2007, 19:20

Biorę pod uwagę dostępność części i czas oczekiwania, również to co się działo moim kolegom w RMZetach 250. Niestety to wszystko tak mnie zraziło, że nie patrze wogóle na ten motor. Ja całe szczęście nie miałem RMZtów, ale to co widziałem mówi samo za siebie.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

MASAKRATOR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 114
Rejestracja: pt, 23 gru 2005, 22:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdansk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MASAKRATOR » sob, 6 sty 2007, 23:27

Ja na prawde nie bronie KTM moj znajomy Denis Schroter i Auri Seter z teamu silent sport zajechali po 3 250 4t na glowe i trenowalem z nimi sporo to Auri Seter co chwile zmienial motor az pozniej jezdzil na 450 a Schroter na zawodach w niemczech wymienil 3 silniki w 250 4t nie wiem jak model 07 250 4t ale poprzednie katastofa nawet ich w testach nie ujmowali bo nic sie nie zmienialo

FIC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: sob, 26 lis 2005, 23:40
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: FIC » ndz, 7 sty 2007, 16:25

Z dostępnością częsci to nie ma zadnego problemu przewaznie 2-3 dni jak nie mają na miejscu a jak cos bardzo nietypowego to troche dłuzej,Warszawa.Co do opini o Suzuki to smieszą mnie teksty ze gdzies ktos cos słyszał ze sie psuje.Liczą sie konkretne opinie konkretnych uzytkowników odpowiednich modeli niemozna skreslac całej marki bo ktos mial jakis problem kiedys tam z jakims tam nie wiadomo jakim modelem liczą sie konkrety :D .Ja np jezdzilem 2 sezony na Suzuki RM 250 2000r i nic sie nigdy nie zepsuło oczywiscie wymieniałem wszystko na czas bo to jest podstawa.Co do RMZ 250 4T to fajnie sie prowadzi co do awaryjnoci to trzeba przyznac ze nie jest to ideał :D ale nie pisze bo nie posiadam tego sprzetu i nie wiem dokladnie.
Jak ktos ma RMZ 450 2005-06 to niech napisze opinie bo chce cos kupic na nowy sezon i rozwazam tez RMZ 450 w testach na rok 2005 jest przewaznie na 2 miejscu za CRF 450.ale nie ma nic na temat awaryjnosci.
Piszcie konkrety.Pzdr.

lukaszyz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 6 sie 2006, 21:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TORUŃ
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lukaszyz » ndz, 7 sty 2007, 21:31

Heh teraz to juz sam nie wiem co mam kupić i jak na to wszystko patrzeć :D :twisted:
RM 125 05r.

MASAKRATOR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 114
Rejestracja: pt, 23 gru 2005, 22:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdansk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MASAKRATOR » ndz, 7 sty 2007, 23:15

Ficek spytaj sie Arka to ci powie ile sie chlopaki opchali suzuki .
Ale slyszalem ze 450 jest ok

karpikkk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 14:16
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WIDAWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: karpikkk » czw, 18 sty 2007, 00:30

no looz pojeżdzacie tak Suzuki ale czy serio z nią aż tak źle?? Hmm mi się podoba model RM 250. Jakoś nie słyszałem takich opinij typu SYPIE SIĘ ALBO GRZEJE. No ale znawcą też nie jestem... wręcz przeciwnie, dopiero się ucze.

sopelnysa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 10:02
Motocykl: zielona kawa :))
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nysa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: sopelnysa » pt, 19 sty 2007, 18:46

no dobra to powiedzcie dlaczego w stanach suzuki jest tak popularne, wystarczy popatrzec na zawody rozgrywane tam, np ktm wogole jest rzadko spotykany, mysle ze popularnosc danej marki jest zalezna od tego jakiego ma przedstawiciela w danym kraju, jak dystrybutor dupa, to marka tez bedzie uwazana za dupowata bo ciezko do niej cokolwiek dostac itp, lub tez od ilości użytkowników jezdzących na motocyklach danej marki, a co do tych padajacych skrzyn= jak na forum kilka osób usłyszy, od powiedzmy trzech osób o tym, że skrzynie padają to te osoby powiedzą następnym trzem,a te trzy następnym itd, itd.więc najlepiej jak sie wypowiadają ludzie którzy obcowali z danym sprzętem, sami na nim jeździli, a nie tylko bo ja slyszalem, w mercedesach tez jakos zdazaja sie usterki i ludzie nie mowia, bo ja slyszalem. Dlatego tego typu wypowiedzi są dla mnie bezsensu.

cypis
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 1 paź 2007, 21:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kartuzy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Suzuki RMZ 250 oraz 450 - Wasze opinie?

Post autor: cypis » ndz, 16 mar 2008, 21:02

:)Mam jakies poł roku rmz 450, maszyna jak ta lala, idzie z dołu, kolega ma crf450 i ta na wyzszych idzie lepiej. Powracajac do tematu awaryjnosci, to przyznam ze raz mi sie dzwignia hamulca ułamała, ale pewnie z mojej winy bo za mocno dokreciłem srube, polecam suzi :D
RMZ 450 2006 rok

grzeniu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 11:13
Motocykl: Yz 250 2t 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kingston
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Suzuki RMZ 250 oraz 450 - Wasze opinie?

Post autor: grzeniu » ndz, 16 mar 2008, 22:03

ja zdecydowałem sie na zakup rm-z 250 07' jakiś czas temu. Póki co jestem jak najbardziej zadowolony (i mam nadzieje ze bede jak najdluzej) a co do jakiejs konkretnej opinii, to musicie poczekac az moj amatorski sezon przybierze tempa :)
uważam że rm-z 250 07' jest tak samo dobra jak wszystkie motocykle (Yamaha, Ktm, Honda, Kawasaki, Husqvarna) z tego rocznika, może wcześniejsze modele nie cieszyły sie zbyt dobrą opinią ale zobaczymy co pokaże model 07' no i niedługo 08'.
a w niedawnym numerze bodajże motocykla było porównanie 450tek z 2008 roku, i rm-z 450 (na wtrysku) wykręciła dwa z trzech najlepszych czasów. Także, nie przekreślajmy danej marki ze względu na jej opinię z ubiegłych lat :wink:

a no i czekam na opinię Maćka Zdunka na temat rm-z bo słyszałem że właśnie Suzuką pojedzie najbliższy sezon :)

PZDR.
Mój kanał: http://pl.youtube.com/user/gmaliszewski

Aprilia Rx 50 --> Ktm Sx 125 --> Yamaha Yz 250f --> Suzuki Rm-Z 250 --> Yamaha Yz 250

cypis
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 1 paź 2007, 21:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kartuzy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Suzuki RMZ 250 oraz 450 - Wasze opinie?

Post autor: cypis » czw, 20 mar 2008, 19:24

Zdaje sie ze motor przyprasowal, widzialem jak pan maskarator wymiatal na poligonie w Gdansku, az nie chcialo mi sie wierzyc ze to 250 :O
RMZ 450 2006 rok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”