Suzuki DR 350

kubas1994
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 19 lip 2008, 21:19
Motocykl: KTM SX-F 450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Suzuki DR 350

Post autor: kubas1994 » wt, 31 sie 2010, 12:12

Miałem przyjemność jeździć DR 350 dwa tygodnie i powiem tak tor MX dla Dr to totalna porażka zrobiłem jedno okrążenie i zawieszenie chciało wybuchnąć a moje ręce ledwo funkcjonowały także tor -porażka . Motor miał być u mnie jeszcze parę dni wiec mały wypad z kumplami w las , oczywiście w lesie DR-ką jedziemy na samym końcu bo wszystkie EXC czy WR biorą nas z palcem w d***e .Wyjazd z lasu na polne drogi i łaki aby dojechać do domu i wtedy DR robi jak należy 90 km/H nie meczy sie i motor płynie na takich trasach trochę żwirowej trochę polnej ,leśnej drużki sa dla DR marzeniem . Powiem tak nie masz kasy nna utrzymanie Fulla lub Hard Enduro kup Dr kupisz ja juz za śmieszne pieniądze a w terenie sie pobawisz i podstaw jazdy nauczysz .Jak dla mnie motocykl oceniam 5/10 miedzy innymi ze utrzymanie go jest bardzo tanie!!



Pozdrawiam Kuba
Serwis motocyklowy Tarnow 791 547 160

gregosik365
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 8 paź 2010, 10:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Suzuki DR 350

Post autor: gregosik365 » wt, 9 lis 2010, 17:17

witam. nie bardzo rozumiem tego do czego sie dr 350 nadaje. przeciez to tylko enduro i po co pytac jak sobie radzi na torze. jesli na tor to warto sie przejsc na zawody i tam zobaczyc czym sie jezdzi. osobiscie jestem bardzo zadowolony ze swojej dr. jak sobie radzi w terenie to kwestia opon i kierowcy a mocy dla amatora na pewno ma dosc. sprobujcie wejsc w luk na 2-3 biegu okolo 4-5tys obrotow to szacuneczek i chyle glowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”