O Suzi

marcinosek55
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: ndz, 24 sty 2010, 13:56
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: marcinosek55 » ndz, 31 sty 2010, 15:17

rm 250 2008r cudo , nic sie nie psuje ,swietnie sie jezdzi

Marcin195
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: ndz, 29 lis 2009, 16:13
Motocykl: Honda CR250 R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: Marcin195 » śr, 10 mar 2010, 19:53

Suzi4ever :DDDD Jak dla mnie najlepszejsze moto :DDD Ja posiadam 250 z 93/94r i jest rakieta :)
Leci wróbel bez głowy i myśli:
" Po co mi rower jak nie mam sandałów?"
Jaki z tego morał?
Lodówką się nie ogolisz. :D

adrian_dk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: sob, 1 sie 2009, 01:50
Motocykl: SUZUKI RM 125 09'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zach-Pom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: adrian_dk » czw, 13 maja 2010, 01:27

Witam, co sądzicie o rm 85 rok 2003. niedługo po niego jadę . i chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę.
jakie są jego wady i zalety. :D
Pzdr

sero
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 22 mar 2010, 10:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: sero » wt, 6 lip 2010, 20:02

Witam. Mam suzi rm 125 z 1995 gaźnik mikuni. Wie ktoś jak nazywa się część miedzy cylindrem a gaźnikiem jest tam cztery okienka a na nich płytki które otwierają się podczas zasysania mieszanki. Pytam bo jedna płytka pękła i nie wiem czy ma to wpływ na pracę silnika nie mogę odpalić moto i szukam przyczyny. Może można to jakoś naprawić tylko jaki materiał użyć. Proszę o pomoc. Dzięki. Pozdrawiam.

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: Mateusz_MX » czw, 8 lip 2010, 08:51

sero pisze:Witam. Mam suzi rm 125 z 1995 gaźnik mikuni. Wie ktoś jak nazywa się część miedzy cylindrem a gaźnikiem jest tam cztery okienka a na nich płytki które otwierają się podczas zasysania mieszanki. Pytam bo jedna płytka pękła i nie wiem czy ma to wpływ na pracę silnika nie mogę odpalić moto i szukam przyczyny. Może można to jakoś naprawić tylko jaki materiał użyć. Proszę o pomoc. Dzięki. Pozdrawiam.
Witaj,

Ten element nosi nazwę - membrana. Listki są wykonane z karbonu. Żaden inny materiał nie spełni roli w tym miejscu. Oczywiście uszkodzenie listka wiąże się z nieprawidłową pracą silnika, a nawet może on odmówić posłuszeństwa nie uruchamiając się (zależne od skali wykruszenia). Ciągłe dostarczanie mieszanki paliwo-powietrze do komory spalania powoduje zalewanie się świecy zapłonowej - w konsekwencji brak iskry. Proponuję udać się dealera i spytać się czy byłaby możliwość dokupienia jednego listka. Jeżeli nie, to musisz szukać używanej membrany. Pozdrawiam.
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

Matafix383
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 26
Rejestracja: wt, 29 cze 2010, 20:48
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Okolice --Kielc
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: O Suzi

Post autor: Matafix383 » czw, 19 sie 2010, 22:11

Mateusz_MX pisze:
sero pisze:Witam. Mam suzi rm 125 z 1995 gaźnik mikuni. Wie ktoś jak nazywa się część miedzy cylindrem a gaźnikiem jest tam cztery okienka a na nich płytki które otwierają się podczas zasysania mieszanki. Pytam bo jedna płytka pękła i nie wiem czy ma to wpływ na pracę silnika nie mogę odpalić moto i szukam przyczyny. Może można to jakoś naprawić tylko jaki materiał użyć. Proszę o pomoc. Dzięki. Pozdrawiam.
Witaj,

Ten element nosi nazwę - membrana. Listki są wykonane z karbonu. Żaden inny materiał nie spełni roli w tym miejscu. Oczywiście uszkodzenie listka wiąże się z nieprawidłową pracą silnika, a nawet może on odmówić posłuszeństwa nie uruchamiając się (zależne od skali wykruszenia). Ciągłe dostarczanie mieszanki paliwo-powietrze do komory spalania powoduje zalewanie się świecy zapłonowej - w konsekwencji brak iskry. Proponuję udać się dealera i spytać się czy byłaby możliwość dokupienia jednego listka. Jeżeli nie, to musisz szukać używanej membrany. Pozdrawiam.


Nie musisz kupywać nowej membrany . Pojedynczego listka w salonie pewnie nie kupisz tylko komplet . Z pewnością drogo wyjdzie . Ale jest inne wyjście tańsze i wcale nie gorsze - kup płytki membrany polini albo Metrakit w arkuszu i wytnij na wymiar . Wiele osób tak robi i jakość jest ta sama . Tu masz przykładowy link http://sklep.mieloch.pl/product_info.ph ... 2aeefe70da Tu akurat są chyba do suzuki i nawet wycięte :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”