Suzuki rm 250 2001r

Autor tematu
gigi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Suzuki rm 250 2001r

Post autor: gigi » pn, 28 mar 2011, 21:09

Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tego motorku.Suzuki rm 250 2001r
Wady?Zalety? Co się psuję najczęściej ? opinie na temat tego motorku.
Co wam padło podczas eksploatacji ? Chciałbym wiedzieć ja najwięcej o rm 250 2001r
Proszę o wypowiedz osób które miały doczynienia z tym motorem.

komuch
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: pt, 23 kwie 2010, 20:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Suzuki rm 250 2001r

Post autor: komuch » pt, 13 maja 2011, 17:58

Witam ja aktualnie posiadam ten motor dodam jedynie ze nie mam zamiaru go sprzedawać dalej dla mnie motor jest genialny po prostu czuje go jak przedłużenie własnego ciała, motor posiada moc mniej więcej od polowy obrotów ma swój jad wiadomo nie ma takie kopnięcia jak np cr 250 gdyż one posiadają zawór wydechowy który otwiera sie naprawdę u górnej partii obrotów ale idzie to wyczuć dopiero na wysokich obrotach, osiągi pod względem prędkości maja takie same , a ze ja nie kręcę swojego motoru aż tak w terenie porostu nie jestem w stanie pasuje mi jak najbardziej taki sposób działania silnika. Dodam ze geometria ramy jest dla mnie idealna naprawdę dobrze sie czuje na mojej rm-ec nie mam nic do zarzucenia swojemu motorowi, najlepsze jest to ze jest naprawdę w prosty sposób zbudowany i nie ma problemów z jego rozbiórka która jest intuicyjna nie ma żadnych niepotrzebnych uchwytów itp wszystko jest zrobione w jak najprostszy sposób i naprawdę aż milo rozbiera sie motor wiem co o tym bo właśnie jestem w trakcie generalki całego motor właśnie wymieniłem wszystkie łożyska ramy wahacza itp. zrobiłem przednie zawieszenie i teraz mam zamiar oddać silnik do generalnego remontu nie mogę sie juz doczekać, dla mnie ten motor nie posiada wad mam go juz trochę czasu, nie mam problemów z biegami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”