KTM 300 EXC-Wasze opinie

mec
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 64
Rejestracja: pt, 28 wrz 2007, 21:39
Motocykl: ktm 300 EXC
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: bogatynia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 300 EXC-Wasze opinie

Post autor: mec » śr, 4 lis 2009, 13:58

Każdy ma swoje zdanie na temat jeżdżenia na motocyklach 2 czy 4 suwowych
Co do wymiatania na 300 jak to koledzy piszą to Respekt dla tych, co odkręcają na max?!!!!

arek7
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: czw, 19 lis 2009, 20:26
Motocykl: pomarańczowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świętokrzyskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 300 EXC-Wasze opinie

Post autor: arek7 » śr, 3 lis 2010, 22:55

właśnie przypadkowo odkryłem ten temat i po przeczytaniu paru postów włosy na głowie mi sie zjeżyły(których nie mam) :shock: .Wiem że to już rok od ostatniej wypowiedzi ale muszę sie uwywnętrznić.Miałem okazje bryknąć się trzysetką w ciekawym terenie i naprawde trzeba się pilnować gdyż momętami to moto żyje własnym życiem,dwa sezony latam exc 525 i naprawde w trzysecie jest potęcjał.Tak że jeżeli kolega michał_dh zorganizuje jakis kurs doszkalający dla endurowców to ja sie pisze(bez urazy).A wy co sądzicie na ten temat?

KaceR
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: czw, 6 lis 2008, 19:22
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 300 EXC-Wasze opinie

Post autor: KaceR » wt, 9 lis 2010, 17:39

Jak często wymiana tłoka w takim moto? I w ogóle jak się to serwisuje, bo dość "egzotyczny" u nas sprzęt?

Awatar użytkownika
P.S.
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: pn, 4 kwie 2011, 20:36
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 300 EXC-Wasze opinie

Post autor: P.S. » sob, 30 kwie 2011, 18:35

Moja uwaga też oscyluje w obrębie KTM miedzy innymi tego modelu - chętnie bym poczytał w miarę obiektywnych opinii na temat serwisu , żywotności , ew cen części napisanych przez ludzi którzy używali - serwisowali ten sprzęt .Ciekawi mnie jak wygląda kompatybilność podzespołów silnika miedzy wersjami 250 300 360 - 125 200 250 300. Rocznik-owo tez nie umiem nic wydłubać w sieci konstruktywnego , ilość oznaczeń poszczególnych pojemności przyprawia mnie o ból głowy .Tłoków i korb jest do groma , praktycznie do wszystkich rocznik-owo modeli .Może ktoś chociażby jakiś link sensowny był by w stanie zapodać ? chętnie bym przejrzał jakieś serwisów ki modeli poniżej 98 .

ODPOWIEDZ

Wróć do „KTM”