KTM SX 85 2004/05r

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

KTM SX 85 2004/05r

Post autor: krzysiekFmX » wt, 29 gru 2009, 18:06

Siemka , co myślicie o KTM-ie sx 85 rocznik 2004/05 bo waham się pomiędzy Cr a SX , napiszcie mi wady i zalety tego motocykla
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

Huwaei
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: wt, 1 gru 2009, 22:06
Motocykl: Honda HM 50 MHR Team
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM SX 85 2004/05r

Post autor: Huwaei » pt, 1 sty 2010, 14:43

Miałem CR i jeździłem SX - mówię o 85tkach :)

-SX będzie delikatnie mocniejszy z tego powodu iż, ma zawór wydechowy i będzie lepiej szedł z niskich obrotów ''z dołu'' .

-CR będzie miała lekkiego ''muła'' w zakresie niskich obrotów lecz ''strzelenie'' ze sprzęgła i po problemie(Membrana V-Force znacznie by to poprawiła). Wiem, że do Hondy seryjnie wstawiają bardzo dobre zawieszenia SHOWA, nie wiem jak to się ma w KTMach 85tkach.

Przy wysokich obrotach tzw ''wysokie C'' motorki mają bardzo podobną moc bodajże coś w zakresie 27-29KM.
Możecie mi przeczyć (szczególnie kierowcy KTM-ów) ale KTM to dobry, lecz bardzo wymagający sprzęt więc jeżeli trafisz na niezbyt zadbanego SXa to zacznie się skarbonka...Za to CR to również dobry motorek ALE Masywniej zbudowany i będzie twardszy.

Jeżeli jesteś amatorem to polecam Hondę ! A najlepszy rozwiązaniem była by Suzuki RM - ta sama moc co KTM (również z zaworem wydechowym) i masywna konstrukcja. Ewentualnie YZ jeżeli Ci się podoba. Tak jak Honda tylko trochę lepszy ''dół''

Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam
Dawno :

-Yamaha BWS 70 Polini Kit :D 93'
-Aprilia RX 80 96'
-Honda CR 80 00'

Obecnie:

-Honda HM Cre 50 MHR Replica 02'

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM SX 85 2004/05r

Post autor: krzysiekFmX » wt, 2 lut 2010, 17:43

Ludzie piszcie , chce wiedziec wszystko o tym motocyklu , jestem na skraju zakupu 85 i nie wiem czy HONDA czy KTM .
Zastanawiam się nad tym : http://www.allegro.pl/item897876138_ktm_85_sx_2004.html zobaczcie ocencie i powiedzcie co i jak , z góry dzieki
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

ODPOWIEDZ

Wróć do „KTM”