Mam problem z numerem seryjnym ;(

Autor tematu
Karol85
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: czw, 20 mar 2008, 16:51
Motocykl: Kawasaki KX 250 `01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Giżycko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Mam problem z numerem seryjnym ;(

Post autor: Karol85 » pt, 28 lis 2008, 23:17

Siema mam problem bo chicałem pomalować sobie rame i przed malowaniem ją wypiaskowałem teraz ledwo jest widoczny nr ramy ;/ nie spodziewałem się że piaskowanie go tak pocharata ;P. Jak możecie to podajcie jakieś swoje numery ja zobacze czy są podobne do mojego ja mam KX 250 2001 i sprawdzcie tu czy http://www.motoverse.com/tools/vin/kawasaki.asp to wogóle działa bo ja wpisuje swoj i pisze ze nie ma takiego ;(. Jak coś to możecie pisać na Privie albo na gg 1995006 naprawde potrzebny mi jest ten Nr bo musze zamowic kilka czesci do silnika! A i on jest przeważnie na głowce ramy i ma 17 znaków. Zresztą jak ktoś ma Kawe 250 z 2001 to bardzo prosze o pożyczenie mi tego nr zamówił bym częsci na niego bo to będzie to samo co do mojej a krzywdy chyba nikomu tym nie zrobie. czekam na pomoc :> tylko bez glupich zartow bo zamowe i sie okaże że dostane jakieś światełko do skutera i będzie.. :D
Ostatnio zmieniony sob, 29 lis 2008, 23:41 przez Karol85, łącznie zmieniany 1 raz.

Dedal dał mi marzenia, powiedział jutro będzie wiatr...

duran
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: czw, 9 paź 2008, 20:12
Motocykl: kawasaki kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: EBR
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: A no mam taki problem

Post autor: duran » sob, 29 lis 2008, 09:54

Karol85 pisze:sprawdzcie tu czy http://www.motoverse.com/tools/vin/kawasaki.asp to wogóle działa bo ja wpisuje swoj i pisze ze nie ma takiego ;(
wprawdzie ja mam kx 125 00 ale sprawdzalem czy to dziala. wpisalem numer ramy i mi wyskoczylo ze rocznik 1990 :| wiec chyba jakies bledy tam sa... najlepiej zadzwon do salonu kawasaki podaj im numer ramy a oni Ci powiedza... ja tak robilem...

bulamoto
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 251
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 19:57
Motocykl: yz125 sx125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: luban-olszyna-mirsk-jelenia gora
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: A no mam taki problem

Post autor: bulamoto » sob, 29 lis 2008, 15:10

No zadzwonic moze, ale jak im poda numer ramy jak go na ramie nie ma?? :P jezeli jestes pewny co do rocznika, to sprawdza ci wg rocznika :)

duran
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: czw, 9 paź 2008, 20:12
Motocykl: kawasaki kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: EBR
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: A no mam taki problem

Post autor: duran » ndz, 30 lis 2008, 16:17

bulamoto pisze:No zadzwonic moze, ale jak im poda numer ramy jak go na ramie nie ma?? :P jezeli jestes pewny co do rocznika, to sprawdza ci wg rocznika :)
w sumie racja :P zle zrozumialem...
pisal ze nie dziala to do sprawdzania numery wiec myslalem ze numer jakos odczytal...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawasaki”