Opinie na temat husqvarny cr 125 2002r

Autor tematu
Yz 250
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 98
Rejestracja: wt, 25 gru 2007, 22:10
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Opinie na temat husqvarny cr 125 2002r

Post autor: Yz 250 » śr, 2 sty 2008, 21:35

Opinie użytkowników wszelakie informacje jakie posiadacie na temat tego motocykla. Z góry dziękuje.

Pablo07
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 14 mar 2006, 22:06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pablo07 » śr, 2 sty 2008, 23:14

Jak dla mnie motor bardzo dobry posiadam taki tylko 2000r i przerobiony na WR (instalacja,papiery;D i te pierdoły) motocykl ten posiadam już 2 sezon a miałem jedna niespodziewana mini awarie tj: simmering na pompie wodnej puścił... Poza tym normalna wymiana części eksploatacyjnych (tłoki, korba, napęd, łożyska wahacza). Zaleta tego motocykla jest to ze każde łożysko dostaniesz w dobrej hurtowni, od łozysk silnikowych po łozyka na kołysce, (simmer pompy kupiłem również w hurtowni, taki jak oryginał).W tym modelu spotykałem sie również 2 razy z oberwanym mocowaniem dyfuzora tym blizej końcówki wydechu, lecz w obydwu przydatkach zostało ono zaspawane i trzyma cały czas. motor bardzo funkcjonalny np:żeby wyciągnąć tylna część ramy w całości i zrzucić bak potrzeba ok 3minut kwestia 4 śrubek, a wtedy mamy już dostęp do wszystkiego. Ja zmieniłbym tylko osłony chłodnicy na jakieś bardziej stabilne , gdy niepodołasz na podjeździe łatwo pokrzywić mocowanie chłodnic, fakt łatwo je wyproscic ale po kilkudziesieciu glebach można je po prostu złamać i wtedy pozostaje tylko spawanie. Seta husq moim zdaniem to bardzo dobry motor, lecz podkreślę tutaj ze moją więcej endurze niż latam po torze.
2stroke... Yz....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Husqvarna”