Opinia o Husqvarna Cr 125 01r

Autor tematu
przemek789
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 30 cze 2011, 21:59
Motocykl: Będzie Husq Cr 125 01'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Opinia o Husqvarna Cr 125 01r

Post autor: przemek789 » pt, 1 lip 2011, 21:42

Witam!
Co powiecie o husqvarna cr 125 01r? Cena wynosi 3900 + kask i buty gratis, zostało wymienione:tłok,oleje i płyny,lagi.Chciałbym sie dowiedziec jak wypada na tle japonczyków pod względem dostępnosci i ceny częsci i czy jest bardziej lub mniej awaryjna. Dodam jeszcze ze odbyłem juz na niej jazde probną i wypadła nieżle. Dziekuje i czekam na opinie.

RadziulHusqvarna
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 38
Rejestracja: ndz, 18 kwie 2010, 21:33
Motocykl: CR 250 2T
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin/Wołczkowo
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opinia o Husqvarna Cr 125 01r

Post autor: RadziulHusqvarna » ndz, 7 sie 2011, 22:57

Cześć, mimo iż nie miałem modelu CR tylko WRE to napiszę Ci jak to było z częsciami do motocykli husqvarna
Częsci typu klocki hamulcowe,plastiki,tłok,korba,łozyska na cały silnik, uszczelniacze dostaniesz bez problemu na allegro po cenach podobnych do gigantów mx czyli yamaha,ktm,suzuki itp itd. Aczkolwiek jeśli chodzi o częsci pojedyncze np. zaslepka do wahacza, linka prędkosciomierza, linka gazu czy coś takiego(wiesz o co mi chodzi) to jest już tutaj problem, a już w ogóle jeśli zamawiamy je u Pana Zycha off-road :axe: :axe: :axe: :axe: . Czas oczekiwania na pojedyncze częsci: 2 miesiące - i to nie jest żart. I to jest chyba jedyny mankament, bo jak widzimy husqvarna wznosi się na szczyty enduro/mx i z każdym rokiem w PL jest coraz lepiej. Sam model CR jest konkurencyjny do yz,rm,sx,kx, rzekłbym że bardzo podobny i znów muszę napisać że jeśli poprzedni własciciel dbał o husqe to będzie Ci ona dłuugo służyć.
Teraz: Honda CR 250 2001' - zatarta - SPRZEDAM/ZAMIENIĘ!

derbimax1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 5 sie 2008, 10:26
Motocykl: Husqvara CR 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostrów WLKP.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opinia o Husqvarna Cr 125 01r

Post autor: derbimax1 » czw, 11 sie 2011, 00:14

Aktualnie latam husqvą cr 125 z 2005 i jestem bardzo zadowolony, wcześniej miałem rm z 2006 i mogę powiedzieć że lata jak każda wyczynowa dwusuwowa 125, silnikowo super,b o wszystkie części dostępne, a z resztą też nie ma problemu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Husqvarna”