honda crf 150 proszę o opinie

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

honda crf 150 proszę o opinie

Post autor: squash0 » czw, 27 wrz 2007, 04:22

witam
zastanawiam sie nad kupnem crf 150r ,niestety nic nie wiem na temat tego motorku (procz danych technicznych) . Może ktoś używa tego sprzętu lub zna jego bolączki to prosze o opinie na temat silnika bo jest to nowinka szczególnie w polsce ,jak często trzeba serwisować, czy ma jakieś wady jak to w ogóle jezdzi ? ile kosztuje eksplatacja?
aha chodzi mi o model crossowy ,bo jeszcze jest chłodzony powietrzem amatorskie endurko to nie .
ew. może porównanie z dwusuwowymi 80 ,najbardziej zalezy mi na opini raidera lub serwisanta ale inne zasłyszane opinie też będą pomocne
z góry dziękuje :D

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

zupełnie nic ???

Post autor: squash0 » pt, 28 wrz 2007, 12:38

:shock: jak w temacie nic a nic nikt nie wie? :evil: ,czy to znaczy że są aż tak kiepskie i nikt nie kupuje czy tak drogie ? :?: :(

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: zupełnie nic ???

Post autor: piasektt » pt, 28 wrz 2007, 13:50

squash0 pisze::shock: jak w temacie nic a nic nikt nie wie? :evil: ,czy to znaczy że są aż tak kiepskie i nikt nie kupuje czy tak drogie ? :?: :(

W Polsce jest nawet mało klasycznych 80 a co dopiero 150 4T jest to nowość więc cieżko będzie znaleźć info. Musisz szukać na zagranicznych forach

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » pt, 28 wrz 2007, 14:50

Ja widziałem w akcji CRF 150 4T na zawodach w Lesznie. Dziewczyna na tym moto wszystkich skroiła :P. Nie mam bladego pojęcia co ile co tam się w niej robi ale dosyć mocy miała z tego co było widać, a głos coś jak taka 250F :) (może troszkę cichszy).

PS. Osobiście zainwestowałbym w jakąś świeżą 85 na twoim miejscu bo i remont łatwiejszy a w takiej 150F to już będzie droższy remont (no chyba że jesteś lub masz tam mechanika u siebie to spoko).

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » pt, 28 wrz 2007, 15:52

ok. w końcu coś drgnęło :D choć dalej wiemy tyle co i wcześniej , no myślę że ta dziewczyna na 2t też by ich skroiła chociaż nigdy nie widziałem jak jezdzi ale patrząc po wynikach to dobrze lata :idea: może ktos zna jej mechanika (pewnie ojca) to byłbym wdzięczny gdyby podpytał i nam wszystkim opisał :idea:
akurat mam możliwość w miarę tanio mieć taki motorek ,tylko boję się o koszty serwisu a z drugiej strony gdyby przez rok nie trzeba było nic grzebać w silniku to :lol: hoho :roll:

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » pt, 28 wrz 2007, 21:12

Wiesz co nie ma takiej crossówki do której przez rok się nie zagląda. Więc wątpię, że tutaj będzie innaczej. Do 250F trzeba lookać a co dopiero do takiej 150 :P.

PS. Tamta dziewczyna z Gdańska była i trenował ją pan Mirek Kowalski :). No i pierwszy raz na torze widziałem taką 150F w akcji :D.

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » sob, 29 wrz 2007, 02:56

:( niestety wiem co nieco na temat zaglądania do silników przez 17 lat trochę się do nich nazaglądałem :? teraz moge robić już bez patrzenia po ciemku :D
a ta nowość jest kusząca ,tylko nie chciałbym się za bardzo w nią zagłębić :wink:
w koncu kupie yamahe dzieciakowi :lol: , a przy okazji mam zadanie dla młodzieży , co ma lepszy dół kx 85 czy yz 85? :evil:

Bolek KTM Leszno
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 97
Rejestracja: wt, 5 wrz 2006, 10:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Bolek KTM Leszno » sob, 29 wrz 2007, 11:39

Witam.Widziałem ten motorek u na s w Lesznie na zawodach.Potem byliśmy na zawodach w Niemczech i 2 Czechów startowało na crf150!!przyjrzałem sie temu motorkowi z bliska!!Ogólnie wydaje sie wiekszy i bardziej masywny niz 85 2T.Zawodnicy którzy na nich jeżdzili to bardzo wyrośnięci 80siątkarze!!Ale i tak zawody wygrali zawodnicy na ktm sx 85,poprostu jechali tak jakby im sie gazy pozacinaly tw tych 2T :D .Reasumujac moim zdaniem CRF150 to dobry motor dla tych którzy już troszke wyrośli z 85 ale wiekowo mogą startować jeszcze w tej kategorii.Osobna sprawą pozostaje servis i przede wszystkim dostępność części do tego modelu u nas w kraju!!Osobiście jestem bardzo zadowolony z YZ85(2003 na sprzedaż) i KTM SX 85 2007.Pozdrawiam.

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » ndz, 30 wrz 2007, 15:28

:P o yamahy są the best, :( nic czekam dalej na opinie o 150f może w koncu trafi tu ktoś kto tym jezdzil lub serwisował :D
napewno waga tej hondki mnie troche przeraża :shock: czy moje dziecko da rade to podnieść :D
napewno nie jest to rewelacyjna maszyna patrząc na wyniki za granica :roll:

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » pt, 5 paź 2007, 12:35

:( wiem że nic nie wiem :? ten motorek musi być badziewiasty bardzo skoro prawie nikt nim nie lata w polsce :? dbyby był dobry mielibyśmy ich połowe stawki :D albo gdyby kosztował o połowe mniej :D

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » sob, 6 paź 2007, 22:06

tylko że w polsce za dużo 80-siątek też nie jeździ chodz z roku na rok to się zmienia :) Może dla tego tak jest.

Autor tematu
squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » ndz, 7 paź 2007, 23:43

:shock: no nie teraz to jest dużo 80siątek w porównaniu do lat poprzednich tak samo zresztą jak i większych sprzętow :wink: i tak trzymać :( a ja dalej nic nie wiem o crf 150r :evil:
pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”