Honda MTX 80

Autor tematu
Yankees
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 09:43
Motocykl: Suzuki RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wolsztyn/Zbąszyń/Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Honda MTX 80

Post autor: Yankees » pn, 2 paź 2006, 08:00

Witam powiedzcie mi coś na temat Hondy MTX, ile ma biegów, V-Max po odblokowaniu (o ile idzie odblokować jakoś) ile KM i czy nadaje się dla początkującego, ale nie będę nią jeździł w ciężkim terenie (no nieraz) tak o będę nią jeździł, czy idzie nią jechać na tylnim kole ?? :twisted: Chce nią troszkę poszaleć :twisted: A jest osiągami podobna do DT 80 ? lub ogólnie jest podobna do DT ?

PS. Szukałem w necie no jej temacie ale nic nie znalazłem :?

Pozdrawiam

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » pn, 2 paź 2006, 14:09

Moja stara mtx 80 rII ma 6 biegów. KM 7-11 nie wiem dokładnie ile mają.
Prędkość 90-100km/h
No tylne kolo cieżko. Jest zza słaby i za ciężki.
A MTX i DT to jest to samo.
Ciężki teren, hhmmm raczej nie.
Do zabawy dla początkującego nie jest zły.
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » pn, 2 paź 2006, 14:35

Ja polecam Aprilie Rx.Sam takową mam .I wlasnie sprzedaje bo cos wiekszego kupuje.Ale Rx to kozacki motorek :wink:

Autor tematu
Yankees
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 09:43
Motocykl: Suzuki RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wolsztyn/Zbąszyń/Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Yankees » pn, 2 paź 2006, 14:57

Widziałem filmik ja koleś na DT jeździ na kole i na przednim też a MTX też by dało rade czy DT jest lżejsza i mocniejsza ? Ale MTX do poszalenia sie nadaje :?: , no wiadomo że to nie taki moto ale dla początkującego ctarczy co nie ?. A nie da sie bardziej bujnąc MTXa niż tylko 100 :wink:

tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: tomaszek100 » pn, 2 paź 2006, 15:16

mój kolega miał Dt 50 i śmigał na kole ! Dt na początek może być ale napewno szybko ci się znudzi a jeżeli chcesz jechać więcej "niż tylko 100" to kup se jakąs setke i problem z głowy

Autor tematu
Yankees
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 09:43
Motocykl: Suzuki RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wolsztyn/Zbąszyń/Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Yankees » pn, 2 paź 2006, 15:38

DT 50 smigał na kole :twisted: A taka MTX 80 też smignie jak sie dobrze naumie :) :?: No ale swoją drogą 100 to nie tak mało 8)

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » pn, 2 paź 2006, 15:55

chopaki ja nie rozumie takiej gadki czy jedzie na kole czy nie. JaK SIE nie umie to nawet na r1 czy gsxr 1000 nie pojedziesz a jak jestes juz wytrenowany to praktyczznie na wszystkim smigniesz...

Autor tematu
Yankees
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 09:43
Motocykl: Suzuki RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wolsztyn/Zbąszyń/Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Yankees » pn, 2 paź 2006, 16:08

motochłopiec pisze:chopaki ja nie rozumie takiej gadki czy jedzie na kole czy nie. JaK SIE nie umie to nawet na r1 czy gsxr 1000 nie pojedziesz a jak jestes juz wytrenowany to praktyczznie na wszystkim smigniesz...
Popieram to co napisałeś a najbardziej:
JaK SIE nie umie to nawet na r1 czy gsxr 1000 nie pojedziesz a jak jestes juz wytrenowany to praktyczznie na wszystkim smigniesz...
Racja jak sie ktoś nauczy to na wszystkim smignie :) dobra koniez z tym czy pojedzie na kole czy nie. A teraz do konkretów, ale ma troche kopa MTX no zależy od stanu na jaki ste trafi. Mam zamiar kupić i właśnie niewiem czy to jest warte coś. Chociaż czybko sie to rozpędza albo zrywny jest :?:

mikus
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: sob, 4 lis 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: mikus » pn, 6 lis 2006, 17:15

heh co do mtx to aktaualnie posiadam takie moto wiec tak moj ma przebieg prawie 70 tysiecy bez sciemy;] przednie zawiecho jest oki nieco byly luzy w glowce wiec je usunolem :twisted: tylni amor jest orginal i nieco jest juz padniety mtx jest nizszy o jakies 1,5 cm :evil: jesli chodzi o elektryke to u mnie jedynie sie sypla cewka wysokiego napiecia ale 50zl i problem z glowy;] lampy, migacze itd wszystko ladnie sadzi pali mi z 1 kopa jak jest zimny zawsze:D jesli chodzi o silnik wedlug nie najlepszy w tej klasie nie ma porownania z innymi zywotnosc jest masakryczna i czasem jeszcze raz wieksza niz u konkurencji te same silniki sa w NS1;] moj lata na 80ccm ok 100km/h i odejscie ma konkret jak na 80 w lesie nie ma z nim problemow, w orce na 1 i 2 biegu tez nie ale potem to wiadomo :evil: przedni tarczowy hamulec daje rade tylni beben tez :) spalanie od 4/nawet 7,5 litra!!! zalezy jak kto smiga i gdzie:D na gume staje bezproblemowo jesli o to chodzi bo widze ze jest spor ale jest ciezki! (113kg) ale trzeba umiec poprostu to robic dla poczatkujacego moze to byc nierealne (wiem po sobie) ogolnie za te cene jest to dobre enduro dla POCZATKUJACEGO motorowerzysty :twisted: ja mego sprzedaje za jakis miesiac ok cena ok 2800 po kapitali wtedy bedzie wszystko nowe:D z co do tuningu sa cylindry 112ccm aluminiowe ktora daje max 15km/h v-maxa ale podnosza przyspiesznie i moto idzie bardziej od dolu jesli potrzebne sa komu jakiekolwiek info o mtx to piszcie bede staral sie pomoc :) w porownaiu do dt wole mtx koledzy mieli dt i wiem co to za moto...DT monz anabyc nowsze ale czy zawsze lepsze to niewiadaomo pzdr for all :D
<palilacia>

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 6 lis 2006, 19:45

Ja też mam MTX-a aktualnie sprzedaje(jeśli zainteresowany to na pw,na forum też jest ogłoszenie zarejestriwany an motorower).Na początek moto wystarczy ale jak chcesz latać cos więcej(duze hopy) to nie polecam ja sprzedje bo chce latac wieksze chopy a mtx-a troche mi szkoda.Mój ma 6biegów starszy model 5.Mam też 2tłoczkowy chebel z przodu:D No i oczywiście duzo lżejsz niz satndart.Ładnieszy wygląd itp.prętkośc maks na terenowcyh oponach i zebatach terowych prwie 100km/h(ok95km/h).Moc to gdzieś 15km Ścigałem sie z kolegą który ma dt i mój sie duzo lepiej zbierał ale maks prędność na gorszą mtx(ale to chyba od zebatek zależy)
pozdro

Autor tematu
Yankees
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 09:43
Motocykl: Suzuki RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wolsztyn/Zbąszyń/Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Yankees » pn, 6 lis 2006, 19:54

Siemka, dzięki za odpowiedź o MTX ale kupiłem DT jakieś 2 tyg. temu :)
Jak narazie mi starczy (choć niewiem na jak długo :D ) Na moc nienażekam po zaoranym polu rusza spokojnie z 2 i jeżdziłem po nim na 2 i 3 bo na jedynce miał za lekko i nieżucało tak :twisted:
Stan bdb tylko poszedł mi simering koło małej zebadki :| ale już zrobione i niemiał 2 migaczy tylnich (kupiłem już) no i akumulatora niema ale niejest aż tak poczebny :wink:

A tu fotka (jeszcze nie moja, tylko kolesia od którego kupiłem)
:arrow: http://img528.imageshack.us/my.php?image=mojadtvn2.jpg
ale postaram się niedługo porobic fotki :)

Pozdrawiam
I 2T

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » pn, 6 lis 2006, 21:06

wg mnie wielkich różnic między MTX a DT nie ma żądnych.
Te motory są do siebie porównywalne :)
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”