[S] Sprzedam Yamaha YZ 125 2001r ZAREJESTROWANA ! Homologacja

Tutaj sprzedasz swoją maszynę bądź kupisz nową!
Regulamin forum
1. Ogłoszenia w tym dziale widoczne są tylko przez 1 miesiąc, po tym czasie zostają automatycznie usuwane.
2. Zakaz umieszczania ogłoszeń o charakterze komercyjnym.
3. Na początku tematu należy umieścić znacznik [K] - kupię, [S] - sprzedam, [Z] - zamienię.
4. Zakaz odświeżania ogłoszeń - tj. dodawania/aktualizowania informacji na temat ogłoszenia w nowym poście. By dodać/zaktualizować informacje zawarte w ogłoszeniu edytuj poprzednio napisany post.
5. Jeśli link do aukcji/ogłoszenia się zmienił należy edytować poprzednio napisany post.
6. Zakaz umieszczania ogłoszeń w dziale innym niż do tego przeznaczony.
7. Oferty serwisów i usług proszę zamieszczać tylko w zakładce "Pozostałe".
Awatar użytkownika
Autor tematu
allegro_gilu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Styl jazdy: Motocross
Status : Offline

[S] Sprzedam Yamaha YZ 125 2001r ZAREJESTROWANA ! Homologacja

Post autor: allegro_gilu » ndz, 1 paź 2017, 23:52

Edit/mod Nie pisz z Caps-Lock !!!

WITAM

SPRZEDAM MOJĄ YAMASZKĘ YZ 125 2t Z 2001r. MOTOR SPROWADZIŁEM Z ANGLII JUZ KILKA LAT TEMU. YAMAHA JEST Z HOMOLOGACJĄ, ZAREJESTROWANA JESZCZE NA ANGIELSKICH BLACHACH. ŚWIATŁA PRZÓD , TYŁ , STOP ZROBILEM NA LEDACH I MALYM AKU. MOTOCYKL JEST W BDB STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM .

SILNIK SUCHUTKI, PRACUJE RÓWNO, ZNAKOMICIE CIĄGNIE JUZ OD NAJNIZSZYCH OBROTÓW.CYLINDER NA NICASILU. ODPALA ZAWSZE BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU ZIMNA CZY CIEPŁA PALI NA KOPA (BEZ GAZU). SZYBKO REAGUJE NA GAZ . WSZYSTKIE CZĘŚCI WYMIENIANE REGULARNIE NA CZAS. OLEJ PRZEKŁADNIOWY MOTUL TRANSOIL EXPERT ZMIENIANY CO 10 mTH , JEŻDŻONY NA NAJLEPSZYM OLEJU CASTROL POWER 1 RACING 2t FULL SYNTETIC. NAPĘD W DB STANIE SMAROWANY CO KAŻDE MYCIE SMAREM MOTOREX CHAIN LUBE. DO CHŁODNIC LANY PŁYN PETRYGO.
W MOTO ZROBILEM GENERALNY REMONT Z 3 LATA TEMU, PO CZYM PRZEJEZDZILEM MOZE JAKIES 5 MTH I TAK STOI DO TEJ PORY

NA NOWYCH CZĘŚCIACH MA PRZEJECHANE 5 Mth:

-TŁOK WOSSNER (selekcja B) - 370 ZŁ
-KORBOWÓD PROX - 370 ZŁ
-ŁOZYSKO IGIEŁKOWE GŁÓWKI KORBOWODU (ATHENA) - 100 ZŁ
-KABEL WN + FAJKA ORYGINALNA NGK - 80 ZŁ
-ŚWIECA NGK BR9EG - 22 ZŁ
-KOŃCWÓWKA TŁUMIKA DEEP - 200 ZŁ
-CEWKA ZAPŁONOWA - 200 ZŁ
-SPORTOWE CARBONOWE LISTKI MEMBRANY
-USZCZELKI SILNIKA - 120 ZŁ

WYMIENIAŁEM WSZYSTKIE PLASTIKI NA NOWE PLUS OKLEINA TRIBALL SKULL + POSZYCIE SIEDZISKA, ŚLIZG ŁAŃCUCHA I WIELE INNYCH

Cena - 7300zł

MOŻNA DZWONIC PISAĆ SMIAŁO LECZ MOTOR BEDE W STANIE SPRZEDAC TAK ZA MIESIĄC BO NIE MA MNIE NA MIEJSCU.
JAROSŁAW ( 50km od RZESZOWA) WOJ. PODKARPACKIE
DO ZROBIENIA ZBLIZA SIE REGENERACJA TYLNEGO AMORTYZATORA I PASUJE OPONĘ TYLNĄ WYMIENIC.
KONTAKT 885 930 324

Linki do zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Zx6r
Kontakt:

Re: [S] Sprzedam Yamaha YZ 125 2001r ZAREJESTROWANA ! Homologacja

Post autor: Gany » pn, 2 paź 2017, 10:23

witam, mam pytanie. Czemu nie przerejestrowales na Polske? Motocykl w tym momencie jeździ po ulicy ?
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Awatar użytkownika
Autor tematu
allegro_gilu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: allegro_gilu » pn, 2 paź 2017, 17:56

Nie przerejestrowałem bo nie było mi to potrzebne. Jezdzilem w terenie. Mogę przerejestrować na PL ale cena idzie 500 zł w góre. Tłumaczenia, blachy itp

Awatar użytkownika
Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Zx6r
Kontakt:

Post autor: Gany » wt, 10 paź 2017, 09:40

i nei bedzie z tym problemu? czyli sprowadzajac z anglii motocykl 'road legal" bez problemu rejestrujesz w PL?
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle i Quady”