Motocykl i prawo

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » pt, 30 cze 2006, 11:28

musisz zpsami naspokojnie pogadać - powiedz to co jamamrobić staruszki okradać akbo pod budąz piwem stać
też mamtaki akcje tylko jeszcze na mnie te stare dziady nie społuja ale ostatnio przyłazi baba i pieprzy że jej pod oknem motorem jeżdze i to wcziraj hehe dobre a ja motorem miesiąc nie jezdziłem bo operacja kx ma heheh
a wydech mam chamski FMF

Autor tematu
piotr425
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 17:58
Motocykl: Yamaha Yz
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rotmanka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piotr425 » pt, 30 cze 2006, 15:42

A wyobraźcie sobie jest taka sytuacja: prowadzisz sobie crossa po drodze polnej na tor i nadjeżdżają pały i to nie z przypadku bo to znajomi sąsiada którego denerwuje że masz motor i chcą ciebie uwalić np: napiszą w raporcie że widzieli jak jechałeś i cie zatrzymali nie ma żadnych światków i co wtedy?
słyszłem żeby podważyć tezę policjanta potrzeba aż 7 świadków na jednego a co dopiero jak jest ich dwóch. Naprawdę u mnie są tacy ludzie. Dlatego zawsze w paru wybieramy sie na tor bo jak samemu mnie dorwią to przekichane.
Yamaha YZ :)

Autor tematu
piotr425
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 17:58
Motocykl: Yamaha Yz
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rotmanka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piotr425 » pt, 30 cze 2006, 21:03

I mam jeszcze jedno pytanko: czy jak pcham tego crossa musze mieć przy sobie jakąś umowę kupna-sprzedaży i dowód osobisty.
Yamaha YZ :)

wolek1993
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 171
Rejestracja: wt, 10 lip 2007, 11:26
Motocykl: yamaha YZ125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: bolesław koło olkusza (tor Sławków)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wolek1993 » wt, 31 lip 2007, 23:50

a ja wam powiem że jechałem ostatnio swoim cossem po zwykłej drodze i w pewnym momęcie zobaczyłem niebieskich i zwolniłem trochę. oni popatrzyli się tylko na mnie i chyba stwierdzili że zanim ruszą to mnie już nie będzie więc odpuścili :lol:
a innym razem jechali w przeciwnym kierunku popatrzyli się na mnie zwolnili trochę (jakby chcąc się zatrzymać) więc odkreciłem lekko a oni puścili hamulce i pojechali dalej :twisted:
Dlatego lubie mundurowych z mojej okolicy :D

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » śr, 1 sie 2007, 10:17

w mojej okolicy to jedziesz i machasz pałom a oni ci kij :D bo przeciez lepiej pączka wpierdalać niż gonić jakiegoś debila na pomarańczowym motorku :D

Kropek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: czw, 5 kwie 2007, 23:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kropek » śr, 1 sie 2007, 11:00

Mam na drodze trzech policjantów... Jeden dzielnicowy na mój teren i nikt nigdy nie zasapał... Raz próbowała mnie gonić policja ale jak im sypłem kamieniami na przód poltka to zwątpili... Miałem tylko jedną nie przyjemną sytuacje z policją mianowicie kilka lat temu (2-3 lata) wjechali do mnie do chaty bo ktoś zgłosił że bujamy się z bracholem furą :P Co prawda to prawda bo jeździliśmy po okolicy z rozjebaną na max-a muzą a mieliśmy może po 15 lat... W sumie skończyło się na upomnieniu ;]

KOKO
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 23:43
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gniezno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: KOKO » śr, 1 sie 2007, 23:41

ja na tor musze dojezdzac asfaltowymi drogami..Raz zdarzyło sie tak,ze z naprzeciwka nadjezdzal radiowoz i prowadzila kobieta:D..widzialem ze zwalnia to zapiołem 4 i 5 i juz mnie nie bylo...Paly zawsze rezygnuja..Nigdy nie stawajcie tylko uciekajcie :twisted:..a jak przyjada do chaty to trzeba pogadać,bo przeciez wszystko da sie zalatwic:D :P

krisso76
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 22:22
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: krisso76 » czw, 16 sie 2007, 23:07

[panowiem powiem tak nieby nie ale... miesiac temu kolega sie niezle połamał zadzwonilismy po karetke ale na 112 usłyszały niebieskie anioly i zaraz przyleciały!!!1 troche poszczekały i wszystkich zaczeli legitymowac na szczescie mielismy papiery bo wszyscy smigamy ktm exc .... mieli duuuzo do powiedzenia!!!! wiec wiecie wszystko w rekach aniołów ale na zawodach jeszcze mnie nikt nie legitymował ( moze dlatego ze latam dopiero od poczatku roku... pzdr

Szuwar
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 1 lip 2007, 22:20
Motocykl: KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Żółtnica
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Szuwar » ndz, 19 sie 2007, 23:32

Mam tor na byłej żwirowni kilometr od domu a mieszkam na wsi.Niedawno gdy śmigałem z kumplami przyjechały psy(po drodze w polu) i nic nam nie zrobili.Coś marudzili o hałasie ali kilka minut gadki i nic po zatym.Wszystko zależy na jakiego typa się trafi.
KTM EXC 520 2001 rok.

Luktech
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: czw, 11 sty 2007, 21:14
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Luktech » pn, 20 sie 2007, 01:43

czytam i sie zastanawiam...

Z tym pchaniem moto po chodniku to pewni jesteście, że nie trzeba mieć prawa jazdy??

Bo sie waham... jak przecież pchacie rower po pijanemu, to od razu zabierają prawo jazdy, bo uniemożliwili prowadzenie po pijanemu...

A czy nie jest tak samo z motorem? Że uniemożliwili prowadzenie bez prawa jazdy??

Kropek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: czw, 5 kwie 2007, 23:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kropek » pn, 20 sie 2007, 10:23

Jak jedziesz rowerem po pijaku to zabierają prawo jazdy... Pchać sobie możesz ;]

Luktech
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: czw, 11 sty 2007, 21:14
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Luktech » pn, 20 sie 2007, 15:32

Nie, na pewno nie możesz pchać.

Byłem świadkiem takiej akcji, jak kolesia sprzątneli.
Gadałem potem z policjantem i podobno nie można też pchać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”