Motocykl i prawo

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Dawid_tc450
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 15:17
Motocykl: crf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Motocykl i prawo

Post autor: Dawid_tc450 » pn, 26 maja 2008, 23:44

Dzisiaj moj znajomy dostał po gębie widłami i został pobity przez dziadka za to ze jedził na własnym polu na krosie.Drugi kolega został prawie przejechany przez samochod przed debila ktory zjechal na jego pas. Kilka razy spotkal tez rozwinieta żyłke miedzy dwoma drzewami. Poprostu ci ludzie sa pop******* szkoda mi słow na takich debili

kula-m
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: pt, 7 mar 2008, 20:22
Motocykl: cr250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głuchołazy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Motocykl i prawo

Post autor: kula-m » wt, 27 maja 2008, 11:15

Dawid_tc450 pisze:Dzisiaj moj znajomy dostał po gębie widłami i został pobity przez dziadka za to ze jedził na własnym polu na krosie.Drugi kolega został prawie przejechany przez samochod przed debila ktory zjechal na jego pas. Kilka razy spotkal tez rozwinieta żyłke miedzy dwoma drzewami. Poprostu ci ludzie sa pop******* szkoda mi słow na takich debili
:shock: to gdzie ty mieszkasz? ja ostatnio gadałem z pieskami burmistrza i tak to jest że jeżeli będę pchał typowego crossa po drodze w taki sposób aby nie utrudniać ruchu na drodze to będzie wszystko ok a jeździć mogę tylko po polnych drogach to tak w skrucie :)
Wszyscy rodzimy się szaleńcami,
ale tylko niektórzy z nas nimi pozostają....
Samuel Beckett

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”