Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 267
Rejestracja: ndz, 8 lut 2009, 00:07
Motocykl: Kawsaki KX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Post autor: metalbeast » ndz, 28 cze 2009, 23:49

co rozumiesz, przez to, że trafiłeś "na flaki" do szpitala??? poobijane bebechy? Siedzę teraz a napieprza mnie tak dziwnie od środka :/ ty mnie nie strasz...
BANDIT

Autor tematu
mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Post autor: mały » pn, 29 cze 2009, 00:03

No miałem kilka niedolotów (bez gleby). Następnego dnia trafiłem na pogotowie z podejrzeniem wyrostka robaczkowego. Po chyba 3 dniach wymyślili mi jakieś naderwanie wątroby i przy okazji złogi w nerce :)

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Post autor: Mateusz_MX » pn, 29 cze 2009, 08:48

Witajcie,

Wracając do głównego pytania. Na razie bardzo wysoki wzrost adrenaliny. Reszta wyjdzie po latach ;)

Pozdrawiam,
Mateusz_MX
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

kaczor01
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 36
Rejestracja: sob, 4 lip 2009, 22:25
Motocykl: yz 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Post autor: kaczor01 » wt, 7 lip 2009, 22:24

Własnie wracajac do tematu to proponuje brac "odnovit" kosztuje ok 15zł rozpuszcza sie go w wodzie i naprawde pomaga na stawy pani w aptece wam reszte powie;) jak mi sie poprawiło to przestałem brac(nie uzależnia heh).Plusza tez polecam całkiem smaczny i witaminek wam przybedzie ale jak cos cwiczycie(siłownia,itp) to nie bierzcie przed treningiem bo mozna sie w połowie zespawac.

Pozdrawiam:)
Tak...to ja:P

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wpływ MOTOCROSS`u na organizm człowieka?

Post autor: Amen77 » sob, 1 sie 2009, 23:22

Pas nerkowy mam louisa najtanszy jeszcze z moto szosowego i styka. Pasa ma za zadanie glownie pomagac naszej przeponie.. z tego co slyszalem. Bez pasa jak jezdze nie czuje roznicy, ale ja mam mocne prostowniki i miesnie brzucha wiec moze to dlatego.

Stawy, nie ma rady, chyba ze cos z recepta. Srodki bez recepty to tylko rozwiazania dorazne troszke moze i pomagaja ale tylko podczas brania. Jesli ktos chce zadbac o zdrowie to dobra dieta oparta o naturalne skladniki, nie syntetyczny pokarm.
Co bym zalecil to prace nad elastycznoscia stawow i miesni, przy glebie moze zaoszczedzic ciezszej kontuzji.

Co do wplywu MX na organizm to za dobry napewno nie jest :D ale z drugiej strony jakie sporty niosace frajde maja plusy? stawy cierpia przy prawie wszystkim.. sporty wodne, deski , kite, narty wodne hehe. Sporty walki.. etc wszysko co ma adrenalinke prawie jest szkodliwe jakos. No moze moto szosowe duzo mniej ale tu jest za to duze ryzykow urazow po glebie i kolizjach.

Slowem jezdzic, jezdzic i spotkamy sie w sanatorium za x lat przy wodzie ze zdroju hehe
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”