Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Post autor: Enduras93 » ndz, 29 lis 2009, 20:13

mój motor jest baardzo głośny i nieraz widzę jakiś bucków wieśniaków którzy mi się odgrażają jak siedzą na ciągniku :lol: ale nie jestem ham i jak ktoś ma zasiane pole to mu nie jeżdzę po tym. a tak ogólnie to u mnie nie ma problmu z terenem a jeżdże głównie po polnych drogach ( po obu stronach drogi zaorane pola, a na drodze wielkiee ślady po kołach ciągnika :finga: ) hehe :mrgreen:
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

piotrek20060
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 45
Rejestracja: pn, 6 kwie 2009, 20:59
Motocykl: Sv 1000N '07, Crf 450' 06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Post autor: piotrek20060 » ndz, 29 lis 2009, 21:33

Erda pisze:2 dni temu złapała mnie policja jak tankowałem na stacji,zwinęli mnie na komendę i wlepili mandat w wysokości 450 zł za:brak dokumentów podczas kontroli 50 zł brak kategorii A 350zl pojazd niedopuszczony do ruchu to 50 zł.To są minimalne stawki według taryfikatora,dali mi je bo ich prosiłem o to a mogło się skończyć na sumie 1500zl max.Wiejec bym dostał gdybym nie miał prawka.
Nigdy w życiu nie przyjął bym takiego mandatu!!! Po 1 tankowałeś pojazd więc nie był on w ruchu! Po 2 na motocykl typu cross nie potrzebujesz prawa jazdy, a poza tym motocykl nie posiada homologacji więc nie potrzebujesz ubezpieczenia bo w końcu służy on do jazdy po torach itp. a nie po publicznych drogach! Po 3 stacja paliw jest własnością prywatną więc nawet jeśli już uznali by, że musisz mieć prawko to i tak na terenie prywatnym możesz jeździć bez...Kurde szkoda mi Ciebie no, ale jak widzisz nieznajomość przepisów szkodzi. A swoją drogą trafiłeś na "ambitnych" policjantów.

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Post autor: Enduras93 » pn, 30 lis 2009, 16:58

piotrek20060 pisze:
Erda pisze:2 dni temu złapała mnie policja jak tankowałem na stacji,zwinęli mnie na komendę i wlepili mandat w wysokości 450 zł za:brak dokumentów podczas kontroli 50 zł brak kategorii A 350zl pojazd niedopuszczony do ruchu to 50 zł.To są minimalne stawki według taryfikatora,dali mi je bo ich prosiłem o to a mogło się skończyć na sumie 1500zl max.Wiejec bym dostał gdybym nie miał prawka.
Nigdy w życiu nie przyjął bym takiego mandatu!!! Po 1 tankowałeś pojazd więc nie był on w ruchu! Po 2 na motocykl typu cross nie potrzebujesz prawa jazdy, a poza tym motocykl nie posiada homologacji więc nie potrzebujesz ubezpieczenia bo w końcu służy on do jazdy po torach itp. a nie po publicznych drogach! Po 3 stacja paliw jest własnością prywatną więc nawet jeśli już uznali by, że musisz mieć prawko to i tak na terenie prywatnym możesz jeździć bez...Kurde szkoda mi Ciebie no, ale jak widzisz nieznajomość przepisów szkodzi. A swoją drogą trafiłeś na "ambitnych" policjantów.
święta racja :!: mogłbyś im odmówić otzrymania tego mandatu :!: byłeś w końcu na terenie, własności prywatnej, to jest stacji beznzynowej. ta cała policja sie powinna zająć złodzijami i gwałcicielami i nie ścigać chłopaczków, takich jak ja i Wy którzy chcą sobie trochę pośmigać dla przyjemności :!: :twisted:
Ostatnio zmieniony pn, 30 lis 2009, 23:57 przez Enduras93, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Jasiu88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: śr, 14 maja 2008, 12:38
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gorzow Wielkopolski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Post autor: Jasiu88 » pn, 30 lis 2009, 18:20

Jak widać w nie których przypadkach znajomość przepisów bardzo sie przydaje...
#24

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy jazda po wsiach jest bezpieczna?

Post autor: mały » wt, 1 gru 2009, 17:00

Teraz panowie spójrzcie na tytuł tematu. Chyba nieco schodzicie z głównego nurtu. Temat zamykam bo został już chyba wyczerpany - każdy kolejny post nie wnosi niczego nowego, a już tym bardziej niczego dobrego. Poźniej zrobię tu porządek.
PS. Enduras93 ledwo pojawileś się na forum, a już zdążyłeś opanować połówę tematów pisząc... jakby to delikatnie określić... niskowartościowe posty.

Zablokowany

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”