Pierwsze kroki w MX

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Autor tematu
Motorynek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2012, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pierwsze kroki w MX

Post autor: Motorynek » wt, 10 kwie 2012, 16:26

Cześć, jestem tu nowy więc trochę napiszę o sobie. Mam 15 lat, mieszkam w opolskim, okolice Krapkowic, ujeżdżam KTM SX 125 '04r (aktualnie wymieniam tłok), na crossie jeżdże od 12 roku życia (po kolei: Ktm sx 125 02, Ktm Sx 85 06, no i to co teraz), a ogólnie to motorynke miałem jak byłem 7-latkiem, więc świerzakiem nie jestem. Niedaleko mam starą kopalnię wapna, żwirownię i tor Winów.

No i tak z tatą wykminiliśmy, żeby pokręcić się po jakichś zawodach, coś zacząć robić w kierunku MX/CC. Były niedawno zawody na Winowie, przyjeżdżamy, wpisowe, odbiór, numer kleje, pale moto a tu zonk, tłok sie poszedł ... No to ja sie troszke zdenerwowałem;D ale co tam, przeżyjemy. Szukałem jakichś zawodów w okolicy, to znalazłem serie Bogatyńskiego Klubu i coś w świętokrzyskim. Więc chcemy jechać na śląsk jak da rade, ale terminy są takie że nie pasują zabardzo, ale coś się wykmini.

No i teraz tak, czy to jest dobry pomysł, w jakim kierunku iść, w Opolu jest klub HAWI Racing Team, mam dobry kontakt z p. Marcinem Małkiem, czy zapisać się do tego klubu czy jak, oni tam raczej enduro i CC, i wgl ja żadnych osiągnięć nie mam więc chyba mnie nie wezmą. Jak się zrobi cieplej to zaczynam biegać i jeździć na rowerze, ale już teraz robie jakieś brzuszki, pompki, ogólnie ciało.

Więc od czego zacząć, gdzie uderzyć, co zrobić żeby jakoś sie wybić czy coś w tym stylu;]

Sorki że tak się rozpisałem;) Dzięki

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwsze kroki w MX

Post autor: Czepek » wt, 10 kwie 2012, 21:23


Odpowiedź mało powazna, jak twoje pytanie.
Chcesz się zapisać, ale wiesz, że Cię nie przyjmą, no to już 1 opcja odpada.
Trening trening trening, skoro nie jestes 'Świeżakiem' to powinieneś już to wiedzieć, że nic nie przychodził łatwo i nikt nie da Ci gotowej rady jak zostać mistrzem świata.
Pozdro i trenuj
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”