Nadciśnienie vs motocross

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Autor tematu
Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » wt, 12 gru 2006, 22:49

OK, to lecę do laryngologa w najbliższym czasie. Ogólnie mam zatoki chore już dłuuugo, i byłem z 5 razy u lekarzy rodzinnych... tera wypadałoby iść wreszcie do laryngologa. Jeśli powie, ze ten cały ból jest od zatok i że to spoko loko można wyleczyć to odsapnę z ulgą, aż sobie normalnie chyba gogle na święta kupię i będę się cieszył jak nie wiem co. Jeśli powie, że to nie przez to, to dzięki za podpowiedź - neurolog. Akurat ja z neurologiem mialem dwa razy do czynienia. W tym raz przemiłej Pani się już nie chciało badać więc luknęła na pesel, i powiedziała, że jestem za młody i mam spadać. No i wtedy jeśli się wyjaśni, że to wszystko wina kręgosłupa to raczej już taki szczęśliwy nie będę, bo kręgosłupa się raczej łatwo nie leczy :( no i nie chciałbym żeby to ciśnienie było. Ogólnie chłopaki, życzę Wam zdrowia i jak najmniej urazów, ja nawet nie zdąrzyłem sobie pojeździć, a od kilku lat wciąż nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł :(
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » wt, 12 gru 2006, 22:51

Chudy będziesz żył ! Mi pielęgniarka mierzyła w szkole w czwartek i miałem 135/90 i ona i mama (lekarz) nic nie powiedzieli. Co do służby zdrowia to nie wiem czy dobrze rozumiem zasade jej działania, ale najpierw uderz do rodzinnego i niech Ci da skierowanie do specjalistów no i potem to już się umawiasz na dalsze wizyty ze specjalistami. Tak to chyba mniej więcej wygląda ;) Ogólnie tak jak mario77 napisał jak masz czas to udaj sie do kilku lekarzy, zobaczysz, że ilu lekarzy tyle zdań.

luCZas
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: śr, 24 maja 2006, 20:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: luCZas » śr, 13 gru 2006, 16:26

zielorz pisze: Co do służby zdrowia to nie wiem czy dobrze rozumiem zasade jej działania, ale najpierw uderz do rodzinnego i niech Ci da skierowanie do specjalistów no i potem to już się umawiasz na dalsze wizyty ze specjalistami.
i czekasz po 4-5 miesiecy w kolejce tak to wyglada normalnie nie mniej wiecej
np. na rehabilitacje u nas czeka sie tylko poł roku wiec jak bedziesz lezal z drutami np w rece i potem bedziesz musial sie rozruszac to lepiej odrazu samemu sie wziac bo w szpitalu sprzet stoi bezuzyteczny bo sa limity :|
sorki za OT

a co do bolów glowy Chudego to raczej nie nadcisnienie poniewaz sam mam dosc wysokie i na bani nic nie odczuwam, ale kazdy organizm jest inny i wypadalo by pojśc do dobrego lekarza tyle ze PRYWATNIE :)

pzdr lucas

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”