Początek-wątpliwości

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Autor tematu
Arclight
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 20 wrz 2009, 20:29
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Początek-wątpliwości

Post autor: Arclight » śr, 4 lis 2009, 18:36

PakaL pisze:Znam szkółkę w której też sam jeżdżę, z Chorzowa to trochę drogi z tych rejonów co podałaś.
Ale nie wiem może ci to pasuje może nie. Za trening godzinny płacę 50zł ale gość bardzo dobrze uczy czyli ojciec od Łukasza
Wysockiego i Tomka :) Nawet niekiedy sam Łukasz jak jest na miejscu uczy ;] Narazie jesteśmy na treningu wjazdu w zakręt z
koleiną na piasku więc jest spoko... Ale nie ukrywam zaczynało się od ósemek z jedną ręka i na stojąco na siedząco itp.

Z chęcią zapraszam :)
Jak chcesz jakieś namiary to pisz. :lol:
Czy ta szkółka ma stronę www? Napisałeś, że jesteś na treningu wjazdu w zakręt, mniej więcej ile godzin już miałeś łącznie treningu? Wiem ,że to pewnie trudne pytanie, bo wpływa na to wiele czynników, ale po ilu godzinach można zobaczyć jakieś efekty jazdy?

PakaL
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 252
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 21:54
Motocykl: Yamaha YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Początek-wątpliwości

Post autor: PakaL » czw, 5 lis 2009, 16:54

hmm.. w tej szkółce już jeżdże około razem 5mth po 2-3 godzinach treningów można mniej więcej widzieć jakieś małe postępy.
Pierwsze 1-3 godziny to miałem same podstawy, czyli tak jak pisałem takie różne ósemki, rozpędzenie się do szybkiej prędkości wyhamowanie zakręt i takie tam inne pierdoły. Potem pojechałem już z trenerem na tor piaskowy 0.o na którym wogóle mi nie szło, więc jeszcze pojechałem na zbocze poćwiczyć. A teraz tak jak mówie te zakręty. Ale z każdym nowym treningiem coraz lepiej mi to wychodzi. Na motorze już dosyć miałem dużo styczności ale nie żadne treningi.
W zime najprawdopodobniej jadę do Hiszpanii gdzieś ok. 2tygodnie. :D
Było:
Honda CR 125 '03

Jest!:

Yamaha YZ 250F (w miarę młodziutka:D)
Honda XLR 125 (można powiedzieć że na tym się u mnie zaczęła zabawa w MX:D)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”