Ksiązka o technice jazdy motocyklem crossowym lub enduro?

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 31 sie 2006, 13:14

lepszy patent jest taki oglądajcie jakies filmy czy cos z motocrossu zobaczcie jak to robią najlepsi. zaproscie kumpla na trening z kamerą niech was nagrywa a wy na treningu postarajcie sie naśladować zawodnika ktorego oglądaliscie wczesniej
Ja tak robie i uważam żę metoda jest super, szybko eliminuje błędy i z każdym dniem idzie coraz lepiej. Najlepiej oglądać jak lecą w zwolnionym tempie, wtedy widać co i jak - no i ostatnio zauwazyłem że wcale nie jest tak że 90% czasu zawodnik spędza na stojącą.

Kłepsik MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 219
Rejestracja: sob, 16 lip 2005, 20:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sochaczew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kłepsik MX » czw, 31 sie 2006, 16:25

no i widze ze Kaze kmini oco chodzi...
Mario mi nie chodzi oto ze mi sie nie chce czytac tylko oto ze z tego sie nic nie nauczysz ;/

Nitro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: śr, 20 gru 2006, 14:40
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Chrzanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Nitro » ndz, 14 sty 2007, 22:08


lukasz_eu
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 23:35
Motocykl: KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re:

Post autor: lukasz_eu » wt, 17 mar 2009, 19:52

Kłepsik MX pisze:hmm na wo wam ksiązka ? nauczycie sie coś z tego? lepszy patent jest taki oglądajcie jakies filmy czy cos z motocrossu zobaczcie jak to robią najlepsi. zaproscie kumpla na trening z kamerą niech was nagrywa a wy na treningu postarajcie sie naśladować zawodnika ktorego oglądaliscie wczesniej... po treningu popatrzcie jak to robi on a jak wy... i z czasem sie wyjdzie na ludzi :D sory za błędy ortograficzne :P
Święte słowa że nagrywanie swojej jazdy na treningu pozwala wyłapywać swoje błędy.
ale z filmów z zawodów dużo się nie wypatrzy (przynajmniej dla mnie za bardzo się zlewa) nie mówiąc o słuchaniu silnika konkretnego zawodnika :)
Ale filmy z treningów zawodowców gorąco polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”