Jaki motocykl?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
KaLi
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 455
Rejestracja: wt, 1 cze 2010, 19:09
Motocykl: sxf 250, TXT 300
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Gielniów
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Status : Offline

Re: Jaki motocykl?

Post autor: KaLi » pt, 31 maja 2019, 11:36

Myślę, że xr bardziej przypomina trochę bynajmniej z wyglądu moto z innej epoki. DRZ jak by jest "nowsza". Ja bym brał co w lepszym stanie znajdziesz.
360

FB: PatRyk
IG: pkali360

Serwis Motocykli:
Zapraszam do polubienia mojego FanPage na FB:
MOTOFUN
796 280 122

Awatar użytkownika
P.S.
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: pn, 4 kwie 2011, 20:36
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jaki motocykl?

Post autor: P.S. » pt, 31 maja 2019, 17:27

To dwa rożne konstrukcyjnie jeżeli chodzi o zastosowane patenty w budowie "pracy" silnika motocykle
Xr to singiel chłodzony olejem i powietrzem w miarę sprawdzona konstrukcja ,na jednym wału okresowa regulacja zaworów to kwestia checi a nie kasy , Drz to nowsza konstrukcyjniE i wiekowo konstrukcja dwa wałki rozrządu " płytki' chłodzona cieczą jednostka napędowa jednym słowem pochodzi z innej epoki .
Ten link do xr który zapodałeś moim zdaniem porzeźbiona bo w ramie pomocniczej ma dorobione sety dla pasażera (co o niczym jeszcze nie świadczy ) to czy coś ci się opłaca generalnie polega w dużej mierze od stanu zużycia podzespołów .
Nie znasz sie to poproś kogoś w pewnym sensie kompetentnego w ocenie i nie kupuj z gorącą głową .
Jak bym miał taką xr pod nosem to chetnie bym obadał temat bo faktycznie honda do dnia dzisiejszego tłucze tego typu jednostki napędowe ( ale takie sprawy to tylko dla Ameryki ) bo w europie mamy normę emisji spalin Euro 5 :P .
Ja osobiście na twoim miejscu szukał cos pokroju xr i tu przy ew zakupie podstawowym argumentam w stosunku do ceny wchodzi kwestia stanu technicznego podzespołów .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”