Jaki cross do 6000zł?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
bogu67
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: wt, 2 kwie 2019, 21:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Jaki cross do 6000zł?

Post autor: bogu67 » wt, 2 kwie 2019, 22:03

Znajde coś w tym przedziale cenowym? Byłby to mój pierwszy motor, zależy mi na tym żeby nie był "zajechany" zbyt mocno, silnik myśle że 125, myślę o jeżdżeniu po lasach, polach ewentualnie jakiś tor ale chciałbym żeby motor posiadał również homologacje.

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jaki cross do 6000zł?

Post autor: kris514 » śr, 3 kwie 2019, 08:07

Jeśli homologacja to nie cross tylko enduro. Jeśli enduro z papierem to exc będzie po za zasiegiem więc szukaj dt 125
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

Awatar użytkownika
P.S.
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: pn, 4 kwie 2011, 20:36
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jaki cross do 6000zł?

Post autor: P.S. » pt, 5 kwie 2019, 20:48

bogu67 pisze:
wt, 2 kwie 2019, 22:03
Znajde coś w tym przedziale cenowym? Byłby to mój pierwszy motor, zależy mi na tym żeby nie był "zajechany" zbyt mocno, silnik myśle że 125, myślę o jeżdżeniu po lasach, polach ewentualnie jakiś tor ale chciałbym żeby motor posiadał również homologacje.
Właściwie to dzisiaj byłem świadkiem jak "zieloni" ludzie kupują motocykl cross enduro jak by to nie zwał :lol: .
Masakra :P .Wjezdza pacjent jakąs "sportową" furą oglada wizualnie motocykl to O ie poprawnie zweryfikowałem Reju mtr czy jakoś tak to się nazywało zero pojęcia o sprawach (bo pyta gdzie sie olej do paliwa dolewa ) zapewne myslał e to 2 t :lol: , pytam po co ci takie moto ? a potrzebuje do jazdy po lesie :D . Ocenia moto po zewnętrznym wyglądzie krótka przejażdżka i łyka sprzeta :lol: .
Moja rada - weź człowieku do zakupu sprząta z sobą kogoś kumatego obeznanego z tematem bo używany motocykl to nie nowy a ceny panujące na wolnym rynku nie są zadnym wykładnikiem co kopic :idea: .

ptrq
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: śr, 23 sty 2019, 14:45
Motocykl: YZ250F '09
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Status : Offline

Re: Jaki cross do 6000zł?

Post autor: ptrq » pt, 5 kwie 2019, 21:07

Moja rada, jeśli chcesz enduro 125 to pooglądaj kmx 125. Nieco lepszy od DT mocowo i spala mniej paliwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”