Co wybrać

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Darqus
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 19 lis 2018, 22:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Co wybrać

Post autor: Darqus » pn, 19 lis 2018, 22:51

Witam chciał bym się dowiedzieć i poradzić was bardziej doświadczonych wyjadaczy na temat odwiecznie zadawanaego pytania jakiego crossa kupić chodzi mi o typowego crossa nie do jazdy na torze a do jazdy po lesie jakiś rzeczach dokładniej na wioskowy klimat chce przeznaczyć na to 40tys pln mam przygodę z crossMi wieloletnia coś tam sam wiem ale chce posłuchać opinii innych miałem juz 70/125/250( same chinczyki)szukam czegoś z jajcem
Wzrost 187 waga 105kg lat 21
Sprzęt do jazdy rekreacyjnej lasy łąki nie chce go rejestrować
Pojemność tak od 250 do 450
No i coś co nie będzie jadło moich pieniędzy ale jak to z crossami jak się dba tak się ma z góry dziękuje
Ostatnio zmieniony pn, 19 lis 2018, 23:42 przez Martin KTM, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jeszcze temat popraw by nie wodzić wszystkich za nos.

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Co wybrać

Post autor: Martin KTM » pn, 19 lis 2018, 23:05

Zastosuj się do regulaminu, a zwłaszcza do tego tematu: http://forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=16&t=9758 .
W przeciwnym przypadku będę zmuszony usunąć temat.

Dodano po 46 minutach 34 sekundach:
Nie ma czegoś takiego jak typowy cross, albo nietypowy cross.
Skoro nie interesują Cię tory, tzn., że chcesz jeździć enduro.
Tutaj rodzi się pytanie, na jakim poziomie są Twoje umiejętności. Brałbym pod uwagę tutaj tylko 4T z tego powodu, że chcesz jeździć rekreacyjnie, więc liczy się żywotność itd. (nie będę się tutaj rozpisywał - info znajdziesz na Forum).
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad KTM EXC-F 350.
EXC 450 czy Yamaha WR 450 to mordercy, a 250 4T w enduro na Twoją wagę i sposób w jaki chcesz użytkować maszynę, może się po czasie wydać słaba. Zaznaczam, że WYDAĆ słaba!
Z tym budżetem należy dzwonić po salonach i szukać czegoś z wyprzedaży rocznika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”