WYBÓR MOTO 4T 2006-》》

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Tomson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: pt, 18 gru 2015, 13:27
Motocykl: Yz426f
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

WYBÓR MOTO 4T 2006-》》

Post autor: Tomson » pn, 18 gru 2017, 14:28

Witam wszystkich
Chcę kupić 4t 2006 w górę kwota +/-15000 lub do remontu ale to dop.na wiosne
Zbieram wszelkie info dlatego pytam co wybrać do jazdy ENDURO glownie jazda w lesie jakies hopy loty do 20m. itp. Chcę motor na dobre kilka sezonow, najbardziej interesuje mnie KTM sx/sxf itp. zastanawiam sie tez na wr450f ale zalezymi na poręcznym w miare elastycznym
dosc mocnym 55km + i lzejszym od obecnej 426f
Dzięki z góry za wszelkie info.
Pozdr. :)

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: WYBÓR MOTO 4T 2006-》》

Post autor: piotrgurski » pn, 18 gru 2017, 23:18

Można godzinami przekomarzać się o tym co lepiej Yamaha czy KTM ale nie ma się co oszukiwać, zawieść i rozczarować kosztami może każde. Kup sobie po prostu to co bardziej Ci się podoba by nie dręczyć się niedosytem że jednak wolałbym tamto drugie. Jeżeli chodzi o moją skromną opinie to sx/sxf na pewno da więcej frajdy z względu na masę i zwrotność w enduro ale niestety częstsze serwisy gdyż licznik mth stuka w zastraszającym tempie. Bardzo dobrą alternatywą jest WR450 ale niestety większa masa i większa ilość rzeczy do uszkodzenia podczas skoków - mam na myśli lampy, zegary, lusterka itp skutecznie hamują przed pójściem na całość. Plusem oczywiście silnik który dobrze zadbany nie wymaga worka pieniędzy na sezon.
Trzeba pogodzić się z tym że nie ma złotego środka by połączyć ogień SXF-a z wytrzymałością homologowanej WRy. Powodzenia w zakupie i udanego wyboru ;)
ADV/Adventure

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: WYBÓR MOTO 4T 2006-》》

Post autor: Martin KTM » wt, 19 gru 2017, 00:19

piotrgurski pisze:
pn, 18 gru 2017, 23:18
Bardzo dobrą alternatywą jest WR450 ale niestety większa masa i większa ilość rzeczy do uszkodzenia podczas skoków - mam na myśli lampy, zegary, lusterka itp skutecznie hamują przed pójściem na całość.
To wszystko są rzeczy, które można łatwo i szybko zdemontować. A tego Pana nikomu nie trzeba przedstawiać:
https://www.youtube.com/watch?v=8k3TSFpwqyA&t=4s
WRka do enduro jest po prostu stworzona. ;)

Autor tematu
Tomson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: pt, 18 gru 2015, 13:27
Motocykl: Yz426f
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: WYBÓR MOTO 4T 2006-》》

Post autor: Tomson » ndz, 24 gru 2017, 18:49

Czeka mnie trudny wybór ale moze cos znajde dla siebie
A propo ktma znalazle ostatnio dosc ciekawego sxf'a z 2015 niecale 100 mth na liczniku od nowosci za 17z hakiem ma cie jkies doswiadczenia z tym moto ?
Słyszałem ze w nowych ktmach korby szybko padaja ale ile ludzi, tyle opini
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”