Sprowadzam motocykle mx na zamówienie

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Sprowadzam motocykle mx na zamówienie

Post autor: Gany » czw, 9 mar 2017, 10:13

Witam
Jako że pracuję w Danii oraz kilka lat jeździłem crossami oferuje pomoc przy sprowadzaniu motocykli. Sprawa wygląda bardzo prosto- Ty podajesz mi model i kwotę jaka masz do przeznaczenia- ja wysyłam potencjalne oferty. Motocykle sprowadzam za własne pieniądze- nie biorę żadnych zaliczek(stąd z góry przepraszam że nie jestem w stanie sprowadzić 5 ktm'ów 2016 :)). Motocykle są dobre więc jeśli Ty go nie kupisz- sprzedam go komuś innemu bez najmniejszego problemu. Oferuje bardzo konkurencyjne ceny, często daje dużo gratisów a przeważnie motocykle są mocno stuningowane(akrapovice,rekluse,hinson,boyesen,bud racing, ohlins)

Sprzedaje ponad 2-3 motocykle w tygodniu. Ostatnim była piękna Yamaha YZ 250 2008 rok z nominalnym nicasilem :) klient bardzo zadowolony - mam filmy zdjęcia itp

PS.
Zdarza się że motocykle które sprowadziłem wystawiane są na aukcje ponownie ze zmieniona historią oraz odmłodzone o kilka lat.
W tym celu założyłem swoja stronę internetową na której na bieżąco będę prowadził historię transakcji oraz zanotuje wszystkie sprzedane motocykle.
Na stronie dodałem również zakładkę "Import" - Tam widnieje szablon który ułatwi nam znalezienie Twojego wymarzonego motocykla.
strona powstała kilka dni temu, ciągle nad nia pracuję

LINK DO STRONY

http://www.moto-cross.eu

Kontakt;
tomvgan@icloud.com
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”