Cross do lasu za +- 5000zł

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
TwarQ
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 18 sie 2016, 19:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Cross do lasu za +- 5000zł

Post autor: TwarQ » sob, 20 sie 2016, 00:45

Siemka, szukam typowo crossa do lasu, na łąki, drogi polne itd. Jestem już dość dobrze doświadczony już w jeździe takimi sprzęcikami. Mam 15 lat, 168 cm wzrostu i waga okolo 58kg. Rozglądam się nad pojemnością 85 ponieważ myślę że te +- 30 km mi starczą. Jazda rekreacyjna, crossik bez homologacji, nie musi byc tani w utrzymaniu, bo wiadomo jak to w crossach ^^ Myślałem nad Yamahą YZ 85 z 2008 roku bo wychaczylem piekna okazje, ale dobry znajomy mówił mi że lepiej nie kupować Yamaszek bo są awaryjne. Możecie mi dobrze doradzić? Chce po prostu dobrze kupić i nie żałować później wiec pomyslalem ze moze mi doradzicie. Z góry dzieki !!! Pozdr !

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Cross do lasu za +- 5000zł

Post autor: andrzej555 » ndz, 21 sie 2016, 11:20

Japońskie crossy są raczej zaniedbane niż awaryjne.Tu zasada jest jedna szukaj w jak najlepszym stanie,do silnika nie zajrzysz,ale zadbany sprzęt z zewnątrz daje szanse na zadbany środek,jak jest zajechany z zewnątrz to nie wierz w bajki,że właściciel do silnika coś dołożył,to gruz na 2 kołach do kapitalnego remontu,który przewyższa wartość motoru.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”