Motor dla mnie ? Tylko jaki ?!

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Tactic3d
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 24 kwie 2016, 19:44
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Motor dla mnie ? Tylko jaki ?!

Post autor: Tactic3d » ndz, 24 kwie 2016, 19:55

Na wstępie jako ,że jestem nowym użytkownikiem tego forum , chciałbym wszystkich przywitać !! Dzień Dobry wszystkim ;) Mam pytanie do nieco bardziej zaawansowanych rajderów Enduro. A mianowicie chodzi mi jaki motocykl wybrać , ja nie mam pojęcia . Tyle teraz jest tych modeli ,że szok :O Jesli chodzi o moje doświadczenie to jezdziłem 2 lata na CR 125 i 2 lata na CRF 450 . Szukam jakiegoś Enduro o pojemności najlepiej 450 . Cena jaka wchodzi w gre to 10.000zł +/- 2.000. Wiadomo musi zostać troszkę pieniążków na lepsze ciuchy , bo tamte sa już ciut za małe ;(

Wiek- 18lat
Wzrost- 175cm
Waga-65kg

Czekam na wszelkie propozycje ;) Oczywiście chodzi o motocykl używany , nie nówkę z salonu ;3

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Motor dla mnie ? Tylko jaki ?!

Post autor: kris514 » ndz, 24 kwie 2016, 21:43

Masz do wyboru yamahe wr, ktm'a exc i to tyle z tych bardziej popularnych, z nietypowych jest husqvarna te(chyba nie pomyliłem modelu), honda crf450x może coś z gas gasa i innych tego typu marek. Osobiście bym polecał wszystkie do gas gasa (ze względu na popularność), awaryjność wszystkich jest podobna czyli jak dbasz to jeździ
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”