Wr250f czy 250R ?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
pan_bobek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 18 kwie 2016, 19:56
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wr250f czy 250R ?

Post autor: pan_bobek » pn, 18 kwie 2016, 20:10

Witam.

Od roku pracuję. Odłożyłem sobie trochę kasy na motorek tylko teraz mam dylemat co wybrać. Co forum to co innego pisze, na początku rozglądałem się za Yamahą WR250 F jednak trafiłem na wypowiedź że nie ma co tego kupować, że to tylko na tor, typowy full cross itp żeby lepiej kupić 250R no to porozglądałem że za tą "R" jednak to już moim zdaniem nie to samo, jakoś takie wrażenie mam jak patrze na oba motocykle. :)

Sam już kurde nie wiem. Powiem tak może coś doradzicie. Do wydania na sam motocykl mam 10 - 15 tyś. Mieszkam na wsi więc wokół pełno lasów, górek itp więc też chciałbym tego spróbować. Nie wiem jak to będzie z utrzymaniem tego, na pewno nie będę jeździł codziennie tylko nieraz w weekendy i jak jakieś wolne będzie bo tak to wiadomo ciągle robota, no i nie wiadomo jak tego motocykla "katował" nie będę. Na sezon mógłbym włożyć w remonty ok 2tyś. Jak myślicie zmieszczę się w tym? Nieraz czytałem że w takich motorkach to co 40mt i remont itp.

Proszę o rady. Pozdrawiam. :)

Konrad96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: pt, 27 gru 2013, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wr250f czy 250R ?

Post autor: Konrad96 » pn, 18 kwie 2016, 20:50

2 tys rocznie jak nie robisz jakichś dużych przebiegów powinno starczyć, ale może być tak że zaliczysz drzewo, poleci kierownica, chłodnica, klamka, jakieś plastiki i już 1000 w plecy. Jak będziesz dbał, robił sam i wszystko na czas to w 2-3 tys się zmieścisz.

Autor tematu
pan_bobek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 18 kwie 2016, 19:56
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wr250f czy 250R ?

Post autor: pan_bobek » pn, 18 kwie 2016, 20:54

Nie no, chodziło mi tutaj o sam remont silnika to że jakieś naprawy bieżące mnie czekają to rozumiem.

Tylko czy między tą 250F a R jest faktycznie taka różnica w użytkowaniu, mocy i kosztach utrzymania?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”