Cross 250 4T pod naukę

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
dellos
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: wt, 21 lip 2015, 23:47
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Cross 250 4T pod naukę

Post autor: dellos » wt, 21 lip 2015, 23:52

Witam Serdecznie chcę kupić Motocross'a 250 4T coś poradzicie do zakupu? Szukam jak by była fajna Huska jakaś lub coś innego jeśli polecicie. Motocykl typowo pod naukę dla faceta 189cm, 82kg na motocross'ie mam dopiero 12h na torze. Decyzja zapadła, że chcę korzystać z toru w Obornikach w celu nauki fachu no i zabawy bez prawo jazdy kat. A.

Pozdrawiam M

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Cross 250 4T pod naukę

Post autor: wicherek666 » śr, 22 lip 2015, 06:56

Kieruj się wyłącznie stanem technicznym motocykla. Producent nie jest tak bardzo istotny, chyba że zależy Ci na konkretnej marce.

Autor tematu
dellos
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: wt, 21 lip 2015, 23:47
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Cross 250 4T pod naukę

Post autor: dellos » śr, 22 lip 2015, 11:44

Nie nie zależy tak bardzo na marce co na późniejszej przyjemności z jazdy. Mam kilka na oku... zobaczymy co z tego wyjdzie może nawet poszukam od kogoś tutaj z forum. Znalazłem huske za 11,000zł z 2010 po remoncie 6mh temu. Rozważam też oczywiście inne marki.

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Cross 250 4T pod naukę

Post autor: wicherek666 » śr, 22 lip 2015, 15:01

Nie wierz w te remonty. Jeśli się nie znasz, poszukaj w swojej okolicy (także za pośrednictwem for internetowych) osoby która posiada wiedzę umożliwiającą subiektywną ocenę stanu technicznego motocykla. Osobę nie będącą "emocjonalnie" związaną z Tobą lub motocyklem który chcesz kupić. Jeśli nie znasz nikogo takiego, poszukaj w sieci, są bowiem wyspecjalizowane warsztaty/mechanicy którzy za opłatą mają w swojej ofercie usługę oceny stanu technicznego motocykla przed zakupem. Są i tacy którzy specjalizują się w cross/enduro. Zazwyczaj taka ocena potwierdzona jest pisemnym raportem w którym wypunktowane są i ocenione elementy które zostały sprawdzone. Dużo czytaj, zdobywaj doświadczenie, słuchaj mądrzejszych od siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”