Wybór rocznika Yzf a kasa.

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
indestructible
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pt, 15 lip 2011, 13:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wybór rocznika Yzf a kasa.

Post autor: indestructible » ndz, 17 maja 2015, 23:45

Witam serdecznie wszystkich,

Powoli zanosi się że w końcu upoluje pierwsze moto jednakże będzie to miało miejsce za jakies 3-4 miesiące najwczesniej. Zapytanie brzmi czy brać moto jeszcze w tym roku i kupować rocznik '10 lub '11 bądź odczekać jeszcze ten rok i kupić jak to czytałem bardziej dopracowane modele tuż przed zmianami tj 2012 a najlepiej yzf 2013r gdzies w marcu przyszlego roku? Budżet do 14tys. Wiem ze stan i przewazanie kazdy pisze by brac jak najmlodsze bo zawiecha nie wytluczona silnik nie zmeczony ale potrzebuje rzetelnych opinii. Zalezy mi na stwierdzeniu ze jak juz brac z przedzialu rocznikowego '10-'13r. to ktory bylby najlepszy, gdyz w dzialach o yzfach prozno jest znalezc informacje ze ten a ten rocznik robi roznice bo od '14 to juz wtrysk wiec analogicznie gazniki do 13 najbardziej dopracowane, czy tak?
Ostatnio zmieniony ndz, 17 maja 2015, 23:51 przez indestructible, łącznie zmieniany 1 raz.

Yamaso
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 84
Rejestracja: wt, 22 mar 2011, 08:10
Motocykl: Kawasaki Kxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wybór rocznika Yzf a kasa.

Post autor: Yamaso » ndz, 17 maja 2015, 23:48

Mam yzf z 10 roku i jak dla mnie amatora jest ok . fajnie się prowadzi i części są tanie . Nie wiem czy to prawda ale chyba 10 , 11 rok maja mniejsze gazniki a od 12 idzie większy
Yamaso #18

Autor tematu
indestructible
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pt, 15 lip 2011, 13:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wybór rocznika Yzf a kasa.

Post autor: indestructible » pn, 18 maja 2015, 15:07

Możliwe ale zależy mi na ocenie ktore moto z rocznikow 10-13 jest najbardziej dopracowane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”