Yamaha Yzf 250 vs crf 250 vs sxf 250 Wybór !!

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
edi1264
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 83
Rejestracja: ndz, 10 lut 2013, 18:42
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Yamaha Yzf 250 vs crf 250 vs sxf 250 Wybór !!

Post autor: edi1264 » pn, 4 maja 2015, 22:19

WItam ! Chciałem się poradzić Was co sądzicie o ww. sprzętach, nie chodzi mi o wagę, wysokość ani żadne pierdoły. Oglądam już od dłuższego czasu te motocykle i zauważyłem pewną zależność. Crf 07r. możemy dostać za ok 8 tys i mniej, żeby kupić yzf lub kata musimy wydać już te 9-10tys, dlaczego jest taka duża rozbieżność cenowa ? Osobiście jestem za Yamahą, po sprzedaniu swojej yz, sentymentalnie podchodze do yzf ale jest dużo droższa. Jakie specyfikacje tych wszystkich motocykli ? Wytrzymałość ?
Pozdrawiam
Ps. W koncu wracam na koła :drinkers:

fokus2005
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 18
Rejestracja: czw, 11 cze 2009, 15:01
Motocykl: KTM Sx 250 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Yamaha Yzf 250 vs crf 250 vs sxf 250 Wybór !!

Post autor: fokus2005 » śr, 6 maja 2015, 08:59

jesli patrzeć dalej (koszty utrzymania _ to szukał bym YZ CR SX , jesli chcesz 4 paka to to rocznik 08 SXF lub YZF crfy z lat 07-08 cóz lubia byc kapryśne i sprawiają sporo kłopotów (wady konstrukcyjne takie jak niski tłok o duzej srednicy , pekajace gniazda itp ) cena sama mówi za siebie jak cos jest tanie to znaczy ze ktos chce sie tego pozbyć bo zachwile bedzie musial dolozyć (nie ma okazji)
jak kupisz taka cwiartke w 4paku to na dzień dobry zmieniasz olej filtry luzy zaworowy robisz , jeszcze sciącnoł bym dekle i zobaczył łozyska wałka zdawczego napinacz rozrzadu i wygląd wałka a zwłaszcza jego krzywek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”