Hardenduro z naciskiem na hard do 8500zł.

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
P.S.
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: pn, 4 kwie 2011, 20:36
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Hardenduro z naciskiem na hard do 8500zł.

Post autor: P.S. » sob, 21 mar 2015, 01:22

Jakiś hardcore jesteś , albo nie masz pojęcia na co się porywasz
kamiloz pisze: -Wiek 21lat, waga 85kg wzrost 180.
-Celuje w 250 2t, nie boję się nawet 60koni i nie chodzi tutaj o brak pokory ponieważ znam swoje możliwości, jestem dość wysportowany i wiem, że dałbym radę to ogarnąć (125 2t - za słabe, 250 4t przerażają mnie koszta remontów gdy np trafie na zaniedbaną sztukę).
:lol: .
Nie chcę niegrzecznie zabrzmieć :oops: nie pytaj tutaj tylko kup setę i ją popytaj :P. Przesiadka z 50 na 250 bez pojęcia :?: :rolleyes:

Autor tematu
kamiloz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: ndz, 1 mar 2015, 14:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Hardenduro z naciskiem na hard do 8500zł.

Post autor: kamiloz » sob, 21 mar 2015, 09:15

P.S. pisze:Jakiś hardcore jesteś , albo nie masz pojęcia na co się porywasz
kamiloz pisze: -Wiek 21lat, waga 85kg wzrost 180.
-Celuje w 250 2t, nie boję się nawet 60koni i nie chodzi tutaj o brak pokory ponieważ znam swoje możliwości, jestem dość wysportowany i wiem, że dałbym radę to ogarnąć (125 2t - za słabe, 250 4t przerażają mnie koszta remontów gdy np trafie na zaniedbaną sztukę).
:lol: .
Nie chcę niegrzecznie zabrzmieć :oops: nie pytaj tutaj tylko kup setę i ją popytaj :P. Przesiadka z 50 na 250 bez pojęcia :?: :rolleyes:
Ja tez nie chce niegrzecznie zabrzmiec, ale nie oceniaj wszystkich swoja miara. Wielu moich znajomych przesiadalo sie wprost z 50/70 na 600 i ogarniali jazde niebo lepiej niz dobrze. Ja wiem ze teren to nie asfalt, ze kondycja, ze narowistosc, ze wszystko 0-1 no ale kurde, chyba najbardziej liczy sie co masz w glowie a nie pod dupa.. i sam zdaje sobie sprawe z tego ze to spory przeskok i nie kozacze, ze ledwo zsiadlem z 50 i juz mi sie wydaje ze bede zajebisty na 250 ;) Wszystko głowa, a w zadne 125 sie juz bawic nie chce i juz.

Awatar użytkownika
P.S.
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: pn, 4 kwie 2011, 20:36
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Hardenduro z naciskiem na hard do 8500zł.

Post autor: P.S. » sob, 28 mar 2015, 15:11

Kolego ja ciebie nie oceniam ani tego co piszesz , po prostu wychodzę z prostego założenia które jest podyktowane jakimś tam moim miernym doświadczeniem :roll: .
Skoro czujesz sie na siłach i ogarniesz moment obrotowy jakie generuje 2 t w 250 w rozsądnych dla dynamiki tego silnika obrotach ,to proszę bardzo ćwicz 250 :roll: .
Od siebie dodam tyle, do dzisiejszego dnia na wspomnienie o setce po prostu zaczynają drżeć mi łapki te wibracje przenoszone z kierownicy przy 11 k obr i fun z jazdy to jest coś czego się do końca życia nie da zapomnieć 8) .

suburban
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: sob, 20 kwie 2013, 23:04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Hardenduro z naciskiem na hard do 8500zł.

Post autor: suburban » pn, 28 mar 2016, 22:57

Hehe, Ciekawe jak się ta historia zakończyła. Pewnie na drzewie. :) sam śmigam na cr250r ale wczesniej było yz125 a wcześniej 80ccm i 50ccm... Jakimś kartoflem nie jestem a żałować nie żałuję że nie poszedłem ze skutera na 250 cross a hehe... W sumei można od razu atakować i cr500 tylko po prostu się na niej nie będzie jeździć tylko ona będzie jeździć tobą :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”