Jakie moto wybrac?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
maico
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: wt, 1 sty 2013, 11:50
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Jakie moto wybrac?

Post autor: maico » wt, 29 kwie 2014, 16:26

Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego motoru 125 2T. Początkowo wybór padł na honda cr125 od 2002r. lub yamaha yz125 od 2002r. ze względu na skrzynie 5-biegową. Szukam jakiś czas i nie mogę znaleźć nic ciekawego, zaś suzuki od 2001r. i yamahy do 2001r. są dostępne za dobre pieniądze, ale maja 6-biegowa skrzynie. Jestem dziewczyna i wcześniej jeździłam na suzuki rm125 1995r. właśnie ze skrzynia 6-biegowa. Dużo lepiej jeździło mi się kolegi honda 5-biegowa. Motor będzie służył jak najbardziej na tor (bo do tego on jest) i raczej jak kupie nowy motor to już go nie sprzedam. Mam z tym problem nie wiem jaka wybrać żeby było OK. Może ktoś z was porównywał suzuki od 2001 z honda i może się więcej wypowiedzieć o nich? Jak się ma suzuki z 1995 do suzuki od 2001, chodzi mi o przełożenia skrzyni czy się zmieniły przez te lata oraz przełożenia i porównanie hondy od 2002 do suzuki od 2001? Czy mógłby je podać na forum? Ostatnie pytanie jakie jest wasze odczucie jeżdżąc na nich, jaki polecanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”