Jakie hard enduro kupić ?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
stunter004
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 10 kwie 2014, 22:48
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Jakie hard enduro kupić ?

Post autor: stunter004 » sob, 12 kwie 2014, 14:25

Witam jestem tu nowy na forum i mam problem, ponieważ nie wiem jakiego crossa kupić. Wcześniej miałem yamahe yz 125 i chciałbym się przenieść na coś mocniejszego, na 250cc . Chciałbym kupić jakiegoś crosa enduro. Nie chodzi mi tutaj o typowego enduraka tylko crosa który by posiadał światła, czyli hard enduro tak to sie chyba nazywa. Prosiłbym o porady. Mam 5000zł do wydania , wiem że to jest mało pieniedzy na crosa ale może się jakiś używany znajdzie.

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jakie hard enduro kupić ?

Post autor: robsztix » sob, 12 kwie 2014, 15:32

To 250 ma byc w 2T, czy 4T? Jak celujesz w 4T, to moze WR 400/426 jak poszukasz, to w tej cenie znajdziesz jakis w miare ogarniety egzemplarz, a sa naprawde mocne i trwale. W tej klasie tez dobrze spisuje sie KTM LC4.

Buła
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: ndz, 30 wrz 2012, 14:42
Motocykl: EXC 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hard enduro kupić ?

Post autor: Buła » sob, 12 kwie 2014, 23:11

Lc4 to tak ciezko do hard enduro przypisac, skoro 250cc to pewnie bys chcial dwusuwa, w tej klasie u nas instnieja tylko ktm exc 250 i husqvarna wr 250 jesli chodzi o dostepnosc, bo gasgas, sherco itp. to egzotyki. W tych pieniadzach mozna znalezc starsza husqvarne wr 250, bo za ktm'y sie ludzie cenia jak za mercedesy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”