Pomoc w sprawie Yamahy DT

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
adam210797
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: czw, 29 sie 2013, 21:09
Motocykl: Yamaha DT50, Peugeot Buxy
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczytno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pomoc w sprawie Yamahy DT

Post autor: adam210797 » sob, 22 lut 2014, 17:08

Witam,
Chciałbym prosić Was o porady w sprawie zakupu motocykla :). Od dłuższego czasu przymierzam się do kupienia Yamahy Dt 80 lecz mam sporo problemów z tym. Chciałem kupić 80/50 ale poczytałem w necie że to nie jest zbyt dobry pomysł, ponieważ w razie wypadku wszystko idzie na mnie i muszę dużo zapłacić. Myślałem jeszcze o kupieniu 50 i wsadzeniu do niej silnika 80, w sumie to by wyszło podobnie jak 80/50 :/. Jest jeszcze opcja na kupienie 80, następnie wsadzenie do niej silnika 50 i na legalu zarejestrowanie na 50ccm (czy w ogóle jest to możliwe?). Dodam że nie chcę kupować DT 50 zarejestrowanej na 50 z prostej przyczyny - brak kasy. W modele z lat 80 nie chcę się bawić a te nowe z 2000+ są za drogie. Proszę o wyrozumiałość, jestem młody i mało się znam, dla tego pytam Was. Co o tym wszystkim myślicie? Co mi możecie doradzić? Bardzo proszę o pomoc.
PS. Najwięcej będę nią jeździł w terenie (lasy, pola, żwirownie itp.) lecz czasami chciałbym się wybrać gdzieś dalej, do znajomych czy gdziekolwiek po drodze.

pawelgl
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 212
Rejestracja: ndz, 25 sie 2013, 10:31
Motocykl: Była Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Radom / okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pomoc w sprawie Yamahy DT

Post autor: pawelgl » sob, 22 lut 2014, 18:11

Wydaje mi się że najbardziej opłaca się kupić 80/50 lub inną pojemność zarejestrowana na 50, takie egzemplarze są troche droższę ale gdybyś kompinował z rejestracja na 50 to może wyjść drożej, a w razie jakiegoś problemu na umowie masz napisane że kupiłeś 50 i nie byłeś swiadomy większej pojemności, i moźesz się tłumaczyć, takie jest moje zdanie, ale zrobiss jak będziesz wolał.

Autor tematu
adam210797
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: czw, 29 sie 2013, 21:09
Motocykl: Yamaha DT50, Peugeot Buxy
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczytno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w sprawie Yamahy DT

Post autor: adam210797 » sob, 22 lut 2014, 18:27

też własnie myślałem że to będzie najlepsza opcja :) ale zawsze wolę popytać. Dzięki za radę, myślę że własnie tak zrobię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”