Czy może ktos oglądał? Potrzebuje porady; głośny silnik

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
mvwasowski
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 28 sty 2009, 07:31
Motocykl: Yzf 250;KX 250; 600rr
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Czy może ktos oglądał? Potrzebuje porady; głośny silnik

Post autor: mvwasowski » pn, 6 sty 2014, 22:26

Witajcie drodzy forumowicze! Poradźcie mi, co sądzić o tym motocyklu: http://tablica.pl/oferta/suzuki-rmz-250 ... 427b0aa0bf Generalnie z zewnątrz bardzo ładny(oprócz czerstwych czarnych półek i końcówki wydechu), wszystkie podzespoły pracują tak, jakby motocykl nie był nigdy upalany tzn jak prawie nowe, ścisło i prosto, pali od strzała na zimnym i ciepłym. Przednia felga jest scentrowana ale to nie jest główny problem. Chodzi o to że silnik, chociaż ma odpowiednią moc to z prawej strony trochę głośno chodzi, postukuje i generalnie nie jest to szczyt marzeń. Oglądałem KX-fa z tej samej miejscowości pół godziny przez RMZ-ą. Z zewnątrz kundel (wiem że nie o wygląd chodzi w crossach ale trochę odrzuca powycierana rama) ale silnik pracował pięknie i cicho, tak jak chciałbym żeby każdy z ogłoszenia pracował. Nie mam doświadczenia z krosówkami Suzuki stąd pytanie: czy te silniki mają swój specyficzny hałas czy moto to odpicowany śmieć, tak jak uznałem i wróciłem z niczym do domu. Właściciel zarzeka się że po zakupie zrobił tłok, rozrząd, uszczelniacze zaworowe i regulacje zaworów ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Z góry dzięki za odpowiedź!
Ostatnio zmieniony pn, 6 sty 2014, 22:40 przez mvwasowski, łącznie zmieniany 2 razy.

masterixonas
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 81
Rejestracja: pt, 11 lis 2011, 17:57
Motocykl: Rmz 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan-Leszno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy może ktos oglądał? Potrzebuje porady; głośny silnik

Post autor: masterixonas » sob, 11 sty 2014, 18:54

Ja mam 450 rmz z 2006 roku i tez silnik pracuje glosniej niz np silniki hondy tez mnie to nurtowalo i szukalem na to odpowiedzi wsrod zawodnikow co jezdza w strefie i slyszalem:Suzuki tak ma :rolleyes: Suzuki co generuje stuki :roll:
A czy kfx niema przypadkiem tego samego silnika co rmz bo niewiem w jakim roku ale 250 mialo to samo serce....

ForestRider
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 189
Rejestracja: wt, 26 sty 2010, 20:38
Motocykl: Kxf 250
Styl jazdy: Cross Country
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy może ktos oglądał? Potrzebuje porady; głośny silnik

Post autor: ForestRider » ndz, 12 sty 2014, 15:57

masterixonas pisze: A czy kfx niema przypadkiem tego samego silnika co rmz bo niewiem w jakim roku ale 250 mialo to samo serce....
2004-2005
Życie jest za krótkie, aby czekać na iskre dwa obroty wału.
,,Żyję na krawędzi, żeby nie zajmować dużo miejsca" :D
,,Lots of people are fast on a tuesday...not many are fast on saturday" Jeremy McGrath

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”