Proszę o pomoc YAMAHA WR450

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
grzesiek165
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 10 lut 2013, 21:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Proszę o pomoc YAMAHA WR450

Post autor: grzesiek165 » pn, 11 lut 2013, 22:48

Witam wszystkich posiadaczy tych cudownych maszyn, zwracam sie do was z porśbą o doradzenie mi w doborze takiego motoru a mianowicie chodzi mi o yamahe wr450.
Moja przygode zaczynalem odziwo od 250 ale tylko kilka razy w tyg gdyz nie byl to moj motor a dalekiego znajomego ktory przyjezdzal w moje piekne, gorzyste tereny z miasta, potem dr650 a po jakims czasie huska te610, przyjezdzal praktycznie co weekend ale teraz wyjechal za granice i nie mam z nim kontaktu:/
Chcial bym kupic WR bo wiem, ze do tego co potrzebuje nadaje sie idealnie a mianowice, las, szutry, podjazdy, dołki troche błota, zadnego toru.
I moje pytanie do was jaki rocznik jest w miare godny polecenia?
do wydania mam max 14tys.

Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi;)

Jaro5
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 200
Rejestracja: pt, 7 gru 2012, 22:28
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódzkie Poddębice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Proszę o pomoc YAMAHA WR450

Post autor: Jaro5 » wt, 12 lut 2013, 09:37

Nie rocznik najważniejszy lecz stan,Ja mam 2004 i nie oddał bym jej choć by mi dali nawet 14 koła, kupiłem ją od anglika pierwszy właściciel w zeszłym roku przebieg 2000 km potwierdzony książką serwisową oraz przeglądami technicznymi, jeżdżona tak 200-300 km w roku tak wiec śmiało można powiedzieć że nowa.
Ale o taką na pewno ciężko,szukaj modelu 2005-2006 jest to stalowa rama sztywna i moto lżejsze od alu ramy a zarazem sporo tańsze.
Silnik ma pracować równo bez żadnych dziwnych dźwięków, yamaha chodzi bezszelestnie więc każde dziwne dźwięki są nie wskazane.
Szukaj ofert i dodawaj w temacie a postaram ci coś doradzić.
Pozdrawiam

Autor tematu
grzesiek165
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 10 lut 2013, 21:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Proszę o pomoc YAMAHA WR450

Post autor: grzesiek165 » wt, 12 lut 2013, 21:31

Właśnie chodzi o to, ze ciezko jest trafic na jakis zadbany egzeplarz, wiekszosc pisze, ze jezdzony tylko w weekendy i jaki to on nie jest zajebisty, mlodemu laikowi moze to sie wydawac mega okazja ale po kilku jazdach sie okaze, ze wpakowal sie w mine, takze chcial bym kupic cos na prawde zadbanego a za 14tys wydaje mi sie, ze mozna juz cos naprawde dobrego kupic.

Jest jedna oferta ktora wydaje sie ciekawa: http://allegro.pl/yamaha-wr-450-f-2009r ... 74515.html

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Proszę o pomoc YAMAHA WR450

Post autor: Fajka » czw, 14 lut 2013, 08:57

Jeżeli obawiasz się wpaść na minę z zakupem moto to narazie szukaj jak najbliżej siebie. Pojedziesz w parę miejsc blisko siebie i nauczysz się na co zwracać uwagę przy WR450. Przy następnym moto będzie już lepiej i szybciej i od razu wyłapiesz kto kłamca. Zrób sobie listę co należy sprawdzić. Jest to duże ułatwienie, przetestowałem to jak sam kupowałem i szukałem. Nie napalaj się. Na swoje moto wpadłem po 4 miesiącach od czasu kiedy podjąłem decyzję, że kupuję a przeszukiwałem oferty codziennie po parę razy. Jak znajdziesz moto daleko od siebie a będziesz nim mocno zainteresowany to poszukaj osoby, która podjedzie za Ciebie. Są osoby które pomogą. Zwrócisz mu kasę za paliwo i ugadacie się na browara jak będzie możliwość. Wg mnie nie ograniczaj się tylko do WR i pod uwagę weź także inne modele. Pamiętaj nie liczy się rocznik tylko to co potrafisz na nim zrobić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”