KTM EXC 450 - 2010-2012

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
spiszak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 8 cze 2009, 23:26
Motocykl: EXC-F 350, YZF 250, CRF 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jabłonka / Stratford-upon-Avon (UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

KTM EXC 450 - 2010-2012

Post autor: spiszak » sob, 19 sty 2013, 20:29

Witam.
Mam w planach zakup lekko używanej 450 która będzie służyć zarówno do jazdy po mieście jak również do wypadów w teren, nawet bym stwierdził że dużo będę jeździł po mieście. W planach mam oczywiście kupić drugi komplet kół Supermoto + dobre hamulce. Jako iż mieszkam w Anglii w niewielkim mieście mam możliwość wypadów w teren (widuję często na mieście chłopaków na WR, EXC całych w błocie, nigdy jednak nie miałem okazji z nimi pogadać), nie chce kupować motocykla czysto SM lub większych pojemności ze względu że będę chciał również poszaleć w ciężkim terenie + w Polsce 90% teren.

Nie chce sie pozbywać Yamahy YZ250F (za bardzo o nią zadbałem :) ) więc w Polsce na tor będę używał tylko YZF.

Otóż mój wybór padł na KTM 450 EXC tyle że nigdy nie miałem styczności z EXC i nie wiem jak te motocykle sie spisują. Czy opłaca sie kupować nowszy motocykl z wtryskiem czy to jest obojętne, czy dużo większy jest koszt utrzymania motocykla z EFI, ogólnie to od kiedy KTM wypuścił EXC na wtrysku (2011-12?) ?.

Na motocykl będę w stanie wydać coś koło 5 000 funtów tj około 25 000 zł chociaż nie wiem czy dopadne za taką cene zadbaną/na wtrysku. Motocykl oczywiście kupuje w Anglii, ewentualnie jeśli kumpel co jeździ w teamie KTM w Austrii załatwi mi coś taniej stamtąd.

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
CZ 125/516 -> YZ 250F '04 + CRF 250R '07

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”