Motor na żwirki itp do 3,5 tyś

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
koza666
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: ndz, 30 wrz 2012, 12:52
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Motor na żwirki itp do 3,5 tyś

Post autor: koza666 » czw, 6 gru 2012, 22:59

Witam jeździłem aprilią rx 90 derbi sendą 50 sm mam 17 lat 182cm i około 78 kg wagi mam 3,5 tyś złotych wiadomo na starcie ze z tą kasą to nic konkretnego nie kupię.Interesuje mnie jazda enduro tzn. żwirownie las coś poskakać mam nawet blisko tor w Strykowie i bardzo chętnie wybrał bym jakieś hard enduro żeby móc jeździć po lesie i na tor bo bardzo podoba mi sie jazda po torze ;) ale zdaje sobie sprawę że za moją kasę nie kupię nic na tor.Doradźcie co najbardziej hardkorowego kupię za tą kasę wiem że pewnie polecicie mi dt 125 albo kmx 125.. dt w sumie fajne ale ogarnięte za tą kasę nawet ciężko dość i słyszałem że mają słaby zawias.. aha i jeszcze pytanko czy fulle wystawione za tą kasę brać wgl pod uwagę ? bo wydaje mi się że będą bardzo dojechane ale może przesadzam ;D nie ukrywam że chciał bym coś mocnego dość takiego żebym mógł poczuć adrenalinę i po prostu dobrze pojeździć.kiedyś już pytałem o xt 600 ale sam nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie bo prawda jest taka że to turystyk chociaż te stare jak 43f cieszą się dobra opinią w teren podam link co ciekawego wpadło mi w okohttp://moto.allegro.pl/yamaha-xt-600-i2851373302.html może crm 125? aprilia rx 125? doradźcie co najlepszego mogę kupić za tą kasę Pozdrawiam ;)

adis
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 50
Rejestracja: pt, 26 lis 2010, 20:58
Motocykl: Honda CRM 125 JD10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motor na żwirki itp do 3,5 tyś

Post autor: adis » pt, 7 gru 2012, 08:05

Ja mam hondę CRM 125 i sprawuje się super. Mam ją od ponad roku i jedyne co robiłem to wymiana klocków i łożysk w kołach... Po torze kilka razy nią jeździłem i jak dla mnie jest dobrze jak na enduraka (waży ok. 120kg) :) Także jeżeli chodzi o CRM 125 to polecam, podobno jest też mocniejsza od DT, ma nicasil zamiast tulei co ma też swoje plusy i minusy.

Niedaleko mojej miejscowości jest taka honda: http://allegro.pl/honda-crm-125-po-remo ... 41628.htmlzastanowił bym się nad nią chociażby z tego względu że zawieszenie z przodu jest dużo lepsze od oryginału, podobno od jakiejś husqi 2003r, a cena mała bo bez papierów...

ArtekSzef1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: sob, 17 gru 2011, 11:18
Motocykl: rm 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krzyszkowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motor na żwirki itp do 3,5 tyś

Post autor: ArtekSzef1 » pt, 7 gru 2012, 09:33

Witam moge pogadać z kumplem on ma rx 125, i będzie ją chciał sprzedac teraz albo na wiosne.
Motocykl jest po kapitalce silnik jest igiełka , zrobione dosłownie wszystko,od tulejowania cylindra do wału.
Jak chcesz więcej info to pisz na pw. :D

katecheta122
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 230
Rejestracja: sob, 25 wrz 2010, 10:15
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Motor na żwirki itp do 3,5 tyś

Post autor: katecheta122 » pt, 7 gru 2012, 15:03

Popatrz też na kdx 125/200 czasami są za fajną kase.
Jest też Yamaha wr 200 ale ciężko ją dorwać u nas,sprzęt egzotyczny.
Jak trochę dozbierasz to może dr 350,klx 250/300(to akurat droższe,ale czasami się trafia tanio),honda xr 250.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”