Pierwszy moto w teren za 4000 zł.

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
trauma
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: sob, 18 sie 2012, 18:52
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pierwszy moto w teren za 4000 zł.

Post autor: trauma » śr, 19 wrz 2012, 16:19

Witam. Sprawa wygląda następująco po 7 latach latania na sportach po torach i ulicach wzięło mnie by przesiąści się na coś czym można zjechać z asfaltowej drogi i troche poszaleć.

Mianowicie szukam motocykla którym będę mógł pojeździć troche po polnych drogach, jakiś lekki teren w lesie i ogólnie pola, łąki itp.

Od motocykla oczekuję przede wszystkim tego by był mało awaryjny i w miarę ekonomiczny.
Nie wiem co będzie lepszą opcją 2T czy 4T? I ogólnie jakie modele byście polecali na początek.
Mam obycie z motocyklami sportowymi o pojemnościach 1000ccm więc myślę, że nie muszę zaczynać od 125ccm w terenie.

Budżet jaki chcę przeznaczyć to 4000zł bo nie wiem czy mnie to wciągnie dlatego nie chce zbyt dużo kasy wpompować.
Czekam na wasze propozycje ;).
PzdRR.

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy moto w teren za 4000 zł.

Post autor: andrzej555 » śr, 19 wrz 2012, 16:55

lc4
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Autor tematu
trauma
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: sob, 18 sie 2012, 18:52
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy moto w teren za 4000 zł.

Post autor: trauma » śr, 19 wrz 2012, 20:14

Ciekawa propozycja. A co sądzicie o tych motocyklach: Yamaha XT 600 i Suzuki DR 600? Moto już troche wiekowe ale ja nie łudze się ,że w tej kasie kupię młodzieniaszka. Ogólnie przeczytałem wiele dobrego o XT 600, że mało awaryjna i ekonomiczna tylko wymaga troche siły w terenie.

Co do Suzuki to troche mieszane opinie jedni ,ze skrzynia pada i głowica inni ,ze niezawodne moto.
Może wy wiecie więcej na ich temat?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”