Jakie hardenduro 250 w 4t?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
KULEK.
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: śr, 18 lip 2012, 11:41
Styl jazdy: Super Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: KULEK. » ndz, 22 lip 2012, 17:54

Znowu każdy kto jeździ od kilku lat odradza mi kupno katów sx czy exc. Niby części dostępne i dosyć w dobrej cenie ale serwisówki trzeba się trzymać :)

tobiasz86
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 352
Rejestracja: ndz, 25 lip 2010, 10:20
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rymanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: tobiasz86 » ndz, 22 lip 2012, 18:43

andrzej555 pisze:z twojej wypowiedzi wnioskuje,że nie miałes yzf ,więc co to za opinia ,ogarnij sie,wypowiadaj sie ,a nie powielaj,stereotyp forumowicza
nie miałem yzf, to fakt ale bardziej istotne jest że yzf i crf to crossy i nie nadają się do jazdy enduro, no chyba że ktoś jest przysłowiowym mistrzem prostej

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: andrzej555 » ndz, 22 lip 2012, 19:09

to tak jakbyś jezdził mercem kabrio i wypowiadał sie na temat bmw kabrio,a druga rzecz przyjedz do nas do lasu i zobaczysz czy tam są tylko proste,jazda jest wszędzie pola ,łąki,bagna,podjazdy,żwirownie,tory też są,a ja jeżdze na 450 do lasu idealna na tor nie za bardzo ,to ciężki motor,a przecież to kross
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Awatar użytkownika
Mohus
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 381
Rejestracja: pn, 10 gru 2007, 18:26
Motocykl: japonsky 0,25 4t
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: Mohus » ndz, 22 lip 2012, 19:29

andrzej555 pisze:to tak jakbyś jezdził mercem kabrio i wypowiadał sie na temat bmw kabrio,a druga rzecz przyjedz do nas do lasu i zobaczysz czy tam są tylko proste,jazda jest wszędzie pola ,łąki,bagna,podjazdy,żwirownie,tory też są,a ja jeżdze na 450 do lasu idealna na tor nie za bardzo ,to ciężki motor,a przecież to kross

Sorry że się wtrące, ale poprostu jesteś za "cieńki bolek" skoro uważasz że yzf cztery i pół nie jest za bardzo na tor. Strasznie na siłe próbujesz przeforsować swój światopogląd z crossami, ale prawda jest taka że do lasu masz enduro i h. enduro.A to że ludzie latają crossami po lasach to tylko kwestia ceny zakupu, nie wiedzy i błędnego nazewnictwa krążącego w internecie

Co do mth i gdzie się lata. Dla silnika nie ma znaczenia czy lecisz po torze czy po leśnym dukcie, motogodzinki lecą i tu i tu i wymian okresowych należy pilnować jeśli nie chce się mieć przykrych niespodzianek

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: andrzej555 » ndz, 22 lip 2012, 19:55

widze ,że wszyscy uważają, że po lesie tylko mistrz prostej jezdzi,no niech tak zostanie,a cienki bolek to z ciebie jest i nadużywaj pisowni jak nie znasz ludzi
Ostatnio zmieniony ndz, 22 lip 2012, 20:00 przez andrzej555, łącznie zmieniany 1 raz.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

tobiasz86
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 352
Rejestracja: ndz, 25 lip 2010, 10:20
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rymanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: tobiasz86 » ndz, 22 lip 2012, 19:58

andrzej555 piepszysz głupoty ale niech Ci będzie, nie zamierzam się z Tobą kłócić, wyraziłem swoje zdanie na temat krosów.
Po za tym zauważ, że każdy producent zatrudnia sztab ludzi do tego aby stworzyć klasę cross i enduro, jakby cross nadawał się do enduro to by do niego założyli światła i na tym by się skończyło! A jednak tak nie jest więc nie próbuj być od tych wszystkich inżynierów mądrzejszy!

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: andrzej555 » ndz, 22 lip 2012, 20:03

to ty sie wypowiadasz na temat motoru którego nie masz i nie miałeś,ale niech ci będzie
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Awatar użytkownika
Mohus
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 381
Rejestracja: pn, 10 gru 2007, 18:26
Motocykl: japonsky 0,25 4t
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: Mohus » ndz, 22 lip 2012, 20:14

andrzej555 pisze:widze ,że wszyscy uważają, że po lesie tylko mistrz prostej jezdzi,no niech tak zostanie,a cienki bolek to z ciebie jest i nadużywaj pisowni jak nie znasz ludzi
Czytanko ze zrozumieniem miszczu ;)

Maciek611
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 12 lut 2012, 14:12
Motocykl: Yamaha yz 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: Maciek611 » ndz, 22 lip 2012, 20:36

andrzej555 pisze:z twojej wypowiedzi wnioskuje,że nie miałes yzf ,więc co to za opinia ,ogarnij sie,wypowiadaj sie ,a nie powielaj,stereotyp forumowicza
Ja nie i nie rzucam tu "stereotypów forumowicza" tylko mówię to co słyszę od ludzi na różnym poziomie jak i od mechanikow :D
a a propo oceniania, to oglądałem twoje filmiki, gdzie większość to proste i lekkie łuki, więc wiekszej filozfii nie widzę, silnik też ogniem nie idzie, więc może dlatego masz taki pogląd? :roll: a to że YZF nie jest na tor, to w takim razie do czego? :rolleyes:

wojtek916
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 484
Rejestracja: pt, 19 sie 2011, 17:33
Motocykl: YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: wojtek916 » ndz, 22 lip 2012, 21:00

Przypominam że niektórzy tak zwani "PRO" też jeżdża crossami po lasach, lecz używają ich do jak by to nazwać, lasowego trialu czyli: podjeżdżają pod strome zbocza, przejazd po konarach itp. Po prostu każdemu inaczej, jednemu KTM EXC 525 będzie za słaby do lasu a drugiemu YZF 450 będzie za mocne różnie, sami wiecie jak to ludzie potrafią mieć grymasy, przestańcie się tu wszyscy sprzeczać i kłócić.
Enduro polatasz po torze ale nie będzie to takie jak na crossie i na odwrót..
Czy to aż tak skomplikowane by sprzeczać się z powodu własnych upodobań ?

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: andrzej555 » ndz, 22 lip 2012, 23:20

maciek 611 słyszałeś od tego tamtego i srego,sprawdż na własnej skórze i dopiero sie wypowiadaj,a na tor mnie nie obchodzi jaki motor sie nadaje bo tam nie jeżdze, więc sie nie znam ,napisałem tylko ,że 450 jest ciężkawe i tyle,filmiki mam na kompie z podjazdów ,błota itp.ale skończył mi sie okres testowy programu do obróbkia jak coś ściągne to sklece i wrzuce ,a tak na marginesie bicie piany na forum nic nie daje
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Autor tematu
KULEK.
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: śr, 18 lip 2012, 11:41
Styl jazdy: Super Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jakie hardenduro 250 w 4t?

Post autor: KULEK. » ndz, 22 lip 2012, 23:37

widzę ,że offtopujecie porządnie ;p

Skończmy na tym ,że ludzie mogą jeździć crossami po torach ,lasach a nawet po bułki do sklepu i czy sie nadaje czy nie - niech robią co chcą każdy ma swoje zdanie.


Wracając do tematu który endurak najlepszy jeżeli chodzi o klase 250? Ktm wiadomo lecz jak pisałem wyżej chcę troszkę dłużej pojeździć bez robienia remotów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”