Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
Seba7
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 102
Rejestracja: sob, 27 cze 2015, 07:30
Motocykl: KTM SX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: Seba7 » ndz, 30 kwie 2017, 20:47

Ja od siebie mogę powiedzieć, że cross stoi już na ogłoszeniach dłuższy czas. Możliwe, że albo coś z moto jest nie tak, albo cena troszeczkę przekręcona.
KTM SX 250 01r.

pawelgl
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 212
Rejestracja: ndz, 25 sie 2013, 10:31
Motocykl: Była Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Radom / okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: pawelgl » pn, 1 maja 2017, 18:13

https://www.olx.pl/oferta/honda-crf-450 ... 1e1931d263

Witam po bardzo długiej przerwię, wracam do forum i do motocykla, ktoś coś może powiedzieć o tym moto ? Szukam moto w takim stanie by zrobić generalkę na nowych cześciach. Pozdrawiam licze na szybką odpowedz

Awatar użytkownika
Seba7
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 102
Rejestracja: sob, 27 cze 2015, 07:30
Motocykl: KTM SX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: Seba7 » pn, 1 maja 2017, 18:57

Ja tu widzę 4k lekką ręką do włożenia w sam silnik, a do tego opony łyse, nie wiesz, czy nie cieknie np. chłodnica. Widzę z daleka na zdj, że przednie zawieszenie do serwisu. Tylny plastik pęknięty. Wokół przedniego zacisku hamulcowego brudno, że aż strach. Tylna zębatka ma zęby krokodyla więc do wymiany, a jak tylna zębatka to i przednia, a łańcuch pewnie szrot. Kanapa wygląda, jak kanapa z jakiegoś starego ursusa. Wszystko uje*ane w błocie i brudzie, więc łożyska też pewnie zawalone i do wymiany.

Dużo tutaj niewiadomych. Za 2k może bym kupił, ale to bym jechał z suwmiarką, szczelinomierzem i z manualem i wszystko po kolei sprawdzał. Stracisz i masę czasu i masę kasy na crossa z 2004 roku. Ostatecznie lepiej ci wyjdzie te 10 tysięcy przeznaczyć na coś nowszego, pojeździć, dozbierać i puknąć remont. Moim zdaniem na to moto, aby to jeździło i wyglądało, tak jak powinno to w 6k się nie zmieścisz.
KTM SX 250 01r.

arczon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 54
Rejestracja: śr, 28 gru 2016, 19:43
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: arczon » wt, 2 maja 2017, 12:15

pawelgl pisze:https://www.olx.pl/oferta/honda-crf-450 ... 1e1931d263

Witam po bardzo długiej przerwię, wracam do forum i do motocykla, ktoś coś może powiedzieć o tym moto ? Szukam moto w takim stanie by zrobić generalkę na nowych cześciach. Pozdrawiam licze na szybką odpowedz
Ja ostatnio robiłem remont swoje crf250 która była w stanie igła, wymienione były dwa tłoki i raz tytany, na remont samego silnika zgodnie ze sztuką poszło 4tyś, gdzie wszystko robiłem sam poza centrowaniem wału i głowicą. Do tego doszło trochę łożysk, koła, kiwak, wahacz itp. trochę rzeczy poszło na górkę ale i tak by było za chwilę do roboty podsumowując to wszystko to pewnie poszło ponad 6tyś. Na moje to 6 nie starczy aby to jeździło...

Awatar użytkownika
motorider7
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 21:28
Motocykl: Crf 250x
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Naprawa/Jordanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: motorider7 » wt, 2 maja 2017, 20:54

tak jak kolega wyżej napisał . 6 koła bankowo braknie na ten motor. wygląda to jak wrak a naprawde będziesz musiał mase kasy wrzucić w to a zawsze to będzie stare. ja tak wychodze z założenia. Żeby to jescze świeższe było to rozumiem ale w tym egzemplarzu będzie czekało wiele niespodzianek
Obecnie Honda CRF 250x 2006

genius123
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: sob, 12 lis 2016, 13:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: genius123 » czw, 4 maja 2017, 22:53

https://www.olx.pl/i2/oferta/yamaha-wr2 ... 249be7107b witam co możecie powiedzieć na temat WR czy to się opłaca jeśli nie to co można kupić w podobnej cenie? Chodzi mi o coś co nie jest tak wyrzylowane jak cross myślałem nad drz 400 ale strasznie są drogie

genius123
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: sob, 12 lis 2016, 13:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: genius123 » czw, 4 maja 2017, 23:01


arczon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 54
Rejestracja: śr, 28 gru 2016, 19:43
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: arczon » pt, 5 maja 2017, 13:47

Ta oferta wygląda w miarę i jeszcze masz fajne buty w cenie... chyba faktycznie koleś mało jeździł bo napęd zardzewiały i zrobił sobie jakieś migacze z tyłu aby być "legalnym"

Napęd do wymiany na starcie i hamulce wyglądają na kiepskie, ja z fotek więcej nic nie widzę. Wiadomo, że trzeba wszystko sprawdzić... dół silnika i rama jakaś pordzewiałą zobaczyłbym co jest pod osłoną. Tak czy inaczej na koszty trzeba się przygotować lepiej kupić tanią bazę i zrobić po swojemu niż ufać, co tam niby było zrobione przez jakiegoś kowala we wsi...

Modrino93
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 9 cze 2017, 10:27
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: Modrino93 » pt, 9 cze 2017, 10:39

Siema, szukam swojego pierwszego moto w teren (wcześniej jeździłem na szosie) miałem styczność ze 125 w dwusuwie a mianowicie yamaha tzr którą oddałem do remontu więc wiem o co chodzi z kompresją w 2t i remontami, ale znalazłem taki sprzęcik https://www.olx.pl/i2/oferta/honda-cr-1 ... c9bc9d4dbc

I pytanie moje brzmi, czy to możliwe że sama uszczelka? czy to ciągnie za sobą jakieś inne rzeczy do zrobienia? Jaki koszt zrobienia a jaki koszt jeśli to pęknięta głowica? Opłaca się?

Czarnowidz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: wt, 15 lip 2014, 15:48
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: Czarnowidz » pn, 25 wrz 2017, 20:08

Witam. Spodobała mi się ta maszynka https://www.olx.pl/oferta/sherco-x-ride ... fd739bc651
Czy warto się w takie coś pakować, na allegro żadnych części do tego nie ma, pewnie tylko serwis. Może ktoś z was jeździł na tym ?

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: kris514 » pn, 25 wrz 2017, 21:18

Jeśli to rzeczywiście silnik z triala to możesz zapomnieć o czymś takim jak remont :D Jedynie zostaje zawieszenie i ewentualnie jakieś łożyska. Jeśli stan motocykla na żywo jest dobry i chcesz niezbyt mocny motocykl to na twoim miejscu bym go brał (na pewno nie dogonisz nim crossówki)
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

normek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 25
Rejestracja: ndz, 1 paź 2017, 10:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: normek » sob, 14 paź 2017, 16:28

Panowie proszę o opinię.
Znalazłem takiego pacjenta: https://sprzedajemy.pl/yamaha-yz-125-go ... nr53790742
Jest poniżej mojego budżetu, aczkolwiek mogę tą kasę przeznaczyć na wymiany w tym sprzęcie.

Prosiłbym o wypunktowanie. Jest uszkodzona kanapa oraz tylna opona do wymiany. Co jeszcze?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”