Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: andrzej555 » ndz, 21 cze 2015, 05:33

Sprzedają sie sety i ćwiary 450 odpuść.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Gany » ndz, 21 cze 2015, 11:15

Maly zbyt w pl na to ?
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Yamaso
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 84
Rejestracja: wt, 22 mar 2011, 08:10
Motocykl: Kawasaki Kxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Yamaso » ndz, 21 cze 2015, 18:03

O tej porze sezonu cięzko będzie sprzedać 450 prędzej 250
Yamaso #18

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Gany » ndz, 21 cze 2015, 20:29

Masz na myśli to że jeszcze za wcześnie? mi to pasuje, przy okazji pośmigam( i może go zostawie sobie) ja sluchajac głowy kupuje na handel..ale serce każe mi taką zostawić w garażu :D i ciągle mam tą walkę myśli..Bo dla mnie 250 to juz troche mało.......a co powiecie o crf 250 2007 ? 178 mth od nowości, 8 godz temu remont zawiechy sprzegla itp cena 6 tys zł...
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: robsztix » pn, 22 cze 2015, 20:11

deru pisze:Znajomy sprowadza motocykle i też z Dani z http://www.dba.dk/ i wierz mi że motocykle są w różnym stanie i też robione na sztukę np: płytki zaworowe zeszlifowane dużo poniżej minimum , zawieszenie bez oleju w środku !

http://www.dba.dk/crosser-honda-crf-450 ... 015936295/ - w opisie nic nie ma o stanie silnika
Zgadzam się w 100%, w kręgu moich znajomych 4 osoby mają crossy sprowadzone z Danii właśnie ze względu na atrakcyjną cenę i w 3 przypadkach atrakcyjna cena wyszła mniej więcej jak to kolega opisał. Z zewnątrz ładne, opis i cena jeszcze lepsze, ale w każdym z silników była jakaś rzeźba, lub ewidentny brak obsługi. Duńczycy mają dwie lewe ręce i zazwyczaj nie potrafią w swoim moto nawet napompować koła, a co dopiero mowa o poprawnym serwisowaniu. Serwisów mają bardzo mało i nie wszystkim tam po drodze, a ceny usług z kosmosu. To, że mają pieniądze to prawda, dlatego wolą kupić nowy sprzęt, a ten dojechany oddają za niewielkie pieniądze. Także kolego Gany radzę Ci się zastanowić nad swoim pomysłem, chyba, że masz duszę typowego handlarzyny i zmieniasz nr telefonu co tydzień. Pozdro ;)

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Gany » ndz, 28 cze 2015, 11:25

robsztix pisze:
deru pisze:Znajomy sprowadza motocykle i też z Dani z http://www.dba.dk/ i wierz mi że motocykle są w różnym stanie i też robione na sztukę np: płytki zaworowe zeszlifowane dużo poniżej minimum , zawieszenie bez oleju w środku !

http://www.dba.dk/crosser-honda-crf-450 ... 015936295/ - w opisie nic nie ma o stanie silnika
Zgadzam się w 100%, w kręgu moich znajomych 4 osoby mają crossy sprowadzone z Danii właśnie ze względu na atrakcyjną cenę i w 3 przypadkach atrakcyjna cena wyszła mniej więcej jak to kolega opisał. Z zewnątrz ładne, opis i cena jeszcze lepsze, ale w każdym z silników była jakaś rzeźba, lub ewidentny brak obsługi. Duńczycy mają dwie lewe ręce i zazwyczaj nie potrafią w swoim moto nawet napompować koła, a co dopiero mowa o poprawnym serwisowaniu. Serwisów mają bardzo mało i nie wszystkim tam po drodze, a ceny usług z kosmosu. To, że mają pieniądze to prawda, dlatego wolą kupić nowy sprzęt, a ten dojechany oddają za niewielkie pieniądze. Także kolego Gany radzę Ci się zastanowić nad swoim pomysłem, chyba, że masz duszę typowego handlarzyny i zmieniasz nr telefonu co tydzień. Pozdro ;)
Brzmisz jak trzęsąca sie=ę konkurencja. Jeszcze niedawno czytalem że motocykle warto kupować w bogatych krajach. Teraz sie okazuje ze dwie lewe ręce i brak kasy na serwis? Malo serwisów? eee....nie pasuje mi to. Honda sprowadzilem i jest ok, czysta sucha, bylem pozytywnie zaskoczony ( nie było na czym utargować)
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Awatar użytkownika
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 603
Rejestracja: ndz, 20 lut 2011, 10:42
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: seba8121 » ndz, 28 cze 2015, 11:51

Ja też kupiłem motor z norwegi i też wyglądał i pracował pięknie, a wsadziłem od razu prawie 2,5k zł

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Gany » ndz, 28 cze 2015, 13:24

tak czy inaczej lepiej kupic za 10k z norwegii i wsadzić 2.5k i miec pewniaka niz kupic za 12 w polsce i sie przerazic ;) a sprowadzenie mnie nic nie kosztuje bo oprócz stałej pracy w danii jezdze co poltora miesiaca busem wiec to taki dodatkowy zarobek ;)
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: robsztix » ndz, 28 cze 2015, 21:52

Gany pisze: Honda sprowadzilem i jest ok, czysta sucha, bylem pozytywnie zaskoczony ( nie było na czym utargować)
Jak miałem 18 lat i kupiłem malucha też był "czysty i suchy" przez rok czasu wymieniłem 2x silnik i 2x skrzynie, więc Twoje kryteria oceny są co najmniej śmieszne. I tak dla Twojej wiedzy nie jestem handlarzem i nie zrobię Ci konkurencji, a jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś zauważył, że pisałem o tym że mają kasę, tylko wolą ją zainwestować w nowszy sprzęt niż reanimować trupy...

Awatar użytkownika
wicherek666
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 617
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2014, 18:07
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wronki
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: wicherek666 » ndz, 28 cze 2015, 23:42

A ja polecam nową Huskę prosto z salonu (ostatnio widziałem promocję dla zawodników z licencją 50% zniżki). Nie będzie żadnych dylematów czy problemów wówczas każdy będzie mógł powiedzieć z czystym sercem - jak dbam tak mam.

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: Gany » pn, 29 cze 2015, 11:17

Moj pierwszy motocykl crosowy rowniez sprowadzilem z anglii. Byla yo honda cr 125 1996. Na poczatku super jezdzil a potem wszystko po kolei . Ale wtedy nie wiedzialem ze zerwany slizg od lancucha skutkuje wymiana tylniego amortyzatora,pro linka itp...(wyrezana dziura w wachaczu>rdza>uszkodzenie lozysk itd). Dzis jestem starszy bardziej doswiadczony i zamiast od razu napalac sie jak dziecko i jechac w poligon >zamowilem uszczelki yop end,zdejme gore, ocenimy i bedzie jasne ....
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!

Post autor: andrzej555 » pn, 29 cze 2015, 18:23

Jak przekupy na targu,chłopak chce sprowadzić i zarobić co w tym złego,im większy wybór tym lepiej ,a co sprowadzi to tak naprawde loteria,równie dobrze można zwyzywać duńczyka,że złom wcisnął,a może on bogu ducha winny.W tych sprzętach zawsze jest coś do roboty ,a jak ktoś inaczej uważa to znaczy że zaniedbuje maszyne :D
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”