CRF 450 F zarejstrowana

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
szopson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 166
Rejestracja: śr, 9 mar 2011, 21:49
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: szopson » śr, 7 gru 2011, 18:27

Nie chcę Cie odstraszać ale ja bym odpuscił ta crf a dlaczego? Sam sobie odpowiedziałeś, sprzedawca coś kręci więc ja bym odpuścił ale decyzja nalezy do Ciebie ;)

Autor tematu
kwasio5
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 38
Rejestracja: ndz, 14 cze 2009, 00:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: kwasio5 » śr, 7 gru 2011, 18:52

Doszedłem do wniosku że po prostu nie stać mnie na razie na 4T na początku myślałem że jak znajdę 4T to pośmigam sezon bez wielkiego inwestowania , Niestety przekonałem się że wcale tak nie ma i tak samo jak w 2T robi się remont tak samo trzeba go robić w 4T. Tak samo można przelatać sezon bez większych remontów w 2T jaki i 4T zależy w jakim stanie się kupi w moim przypadku 2T znam dużo lepiej i lipy nie kupie. Przemyślałem że dopóki nie mam stałych zarobków nie opłaca mi się pchać w 4T bo w razie rozwalenia silnika koszty są tak ogromne że masakra. Wiec mniej wiecej już wiem co chcę i jeśli ktoś ma fajną 250 2T w dobrej cenie we wschodniej części kraju chętnie czekam na info.

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za udział w dyskusji , Dziękuje również użytkownikowi andy2208 :)

tobiasz86
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 352
Rejestracja: ndz, 25 lip 2010, 10:20
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rymanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: tobiasz86 » śr, 7 gru 2011, 18:59

Chyba zrezygnuje z kupna tej crf , najwyżej pojadę ją tylko obejrzeć
pooglądasz, posłuchasz, spróbujesz- będziesz miał na przyszłość jakieś porównanie

moquai
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: wt, 14 wrz 2010, 20:54
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: moquai » wt, 13 gru 2011, 22:18

Majster128 pisze:Gość musi mieć niezłe układy na stacji diagnostycznej skoro udało mu się zarejestrować crossa.
No właśnie jest podobno jakiś wał, że można rejestrować pojazdy bez homologacji z poza UE. Jak to jest dokładnie to nie wiem. Na zdrowy rozum do Urzędu Komunikacji idziesz zarejestrować pojazd z ważnym przeglądem, a kto Ci zrobi przegląd na pojazd bez homologacji ? Na allegro od dłuższego czasu wisi KXF. Ściągnięta z US. Ze wszystkimi papierami do rejestracji...
Słyszał ktoś jak to się rejestruje moto bez homologacji na papierach z poza UE ?

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: sebek1516 » wt, 13 gru 2011, 22:26

A jak ktoś robi pojazdy do rajdów terenowych i śmiga po szosie? Rejestrujesz jako samoróbka :)
Z motorami podobnie, dajesz światła, migacze, lusterko, do diagnosty a dalej to jak rejestracja :)
Wałek? Hmm, przecież wszystko legalnie. Mam możliwość tak zrobić ze swoim motorem bo znam diagnostę :) Także wszystko cacy, idź na stację diagnostyczną i pytaj.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

moquai
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: wt, 14 wrz 2010, 20:54
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: moquai » czw, 15 gru 2011, 20:45

Byłem, pytałem. Nikt się nie podłoży. A samoróbki mają szereg przepisów jakie muszą spełnić. Nie ma tak, że zerwiesz logo z SXF i powiesz na stacji że sam zrobiłeś. Jak to światło chcesz podłączyć do crossa ? Chyba, że na "sztukę" pod aku byle tylko zaświeciło przy diagnoście...
Jak widać wały można robić ale tylko jak się ma plecy, na legalu nic nie przejdzie.

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CRF 450 F zarejstrowana

Post autor: sebek1516 » czw, 15 gru 2011, 20:56

Tak, zestawy z cewkami albo akumulator do filtra, kable i lata :)
Się gra to się ma jak to mówią ale jak dla mnie w crossie to niepotrzebne chyba że ktoś chce 450 SM na miasto z kumplami :)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”