Witam i o opinię pytam:)

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
ktm250sxf
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 4 maja 2010, 20:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Witam i o opinię pytam:)

Post autor: ktm250sxf » pt, 5 lis 2010, 16:31

Ja tam zbytnio powiem ci że nie wiem , ale ma Kumpla który ma 15 lat i jeździ Yamaszką Grizzly 700 i hondą trx 400 , i przzesiadł się tak chwilowo , bo stary pożyczył od Kumpla Crosiaka , Yamahe YZF 450 , to jak młody nim jechał to mało co zawału nie dostał :D wiesz on waży może z 60 kg ma ok 180 cm zwrostu , to mniej niż ty ale nie dał rady ogarniac tego Crossa zupełnei , dodając gazu lekkko zaraz stawiało go na koło i musiał odpuszczać , ps. Drugi kolega nim jeździł 185 cm i 75 kg i tak samo ciezko było :P więc radziłbym 250 2t i nauczyc sie jeździc , opanować styl itp. jA mam 17 LAT , planuje kupic 125 SX ktm w przyszłym roku więc podskocze na Rembridge :P i polatamy razem . bo ja z bliska , Sulejówek ):) , HHE pozdro .

Rams
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 524
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 22:30
Motocykl: mechaniczna pomarancza
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sta
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Witam i o opinię pytam:)

Post autor: Rams » pt, 5 lis 2010, 20:53

ktm250sxf Tylko 250 2T dysponuje taką samą mocą co 450 4T. Najlepiej kup sobie KTM EXC 200 fajne endurko mocniejsze trochę od 125 i sporo lepszy dól, niska waga.

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Witam i o opinię pytam:)

Post autor: WLD_Wlodi » pt, 5 lis 2010, 21:22

ktm250sxf pisze:Ja tam zbytnio powiem ci że nie wiem , ale ma Kumpla który ma 15 lat i jeździ Yamaszką Grizzly 700 i hondą trx 400 , i przzesiadł się tak chwilowo , bo stary pożyczył od Kumpla Crosiaka , Yamahe YZF 450 , to jak młody nim jechał to mało co zawału nie dostał :D wiesz on waży może z 60 kg ma ok 180 cm zwrostu , to mniej niż ty ale nie dał rady ogarniac tego Crossa zupełnei , dodając gazu lekkko zaraz stawiało go na koło i musiał odpuszczać , ps. Drugi kolega nim jeździł 185 cm i 75 kg i tak samo ciezko było :P więc radziłbym 250 2t i nauczyc sie jeździc , opanować styl itp. jA mam 17 LAT , planuje kupic 125 SX ktm w przyszłym roku więc podskocze na Rembridge :P i polatamy razem . bo ja z bliska , Sulejówek ):) , HHE pozdro .
Nie bardzo wiem co to znaczy "ogarnąć"... Przejechać się kawałek bez gleby czy ciąć na torze? Ja myśle że setą bym na torze lepszy czas zrobił niż na 450.
W tej chwili myśle że moja 18stoletnia siostra która raczej nie ma kontaktu z motocrossem też "ogarnęła"(ruszyłaby, podbijała kolejno biegi, nawróciła i szczęśliwie z niego zsiadła) by taką 450.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”