Motocross/Enduro? Pierwszy motocykl w teren do 8 tyś.

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
tomi4102
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 21 cze 2018, 14:07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Motocross/Enduro? Pierwszy motocykl w teren do 8 tyś.

Post autor: tomi4102 » czw, 21 cze 2018, 14:31

Witam. Chciał bym kupić motocykl do 8 tyś zł w teren las, pola, piach itp. Mam 28 lat 187 cm 90 kg, jestem kompletnie blady w temacie. Prawo jazdy na motocykl zrobiłem w 2013 roku i nie jeździłem od tamtej pory. Wcześniej jeździłem trochę WSKami, cz 350 itp, nic szczególnego. Jakiego crossa / enduro a może coś innego polecić możecie w teren tak jak wyżej pisałem i do tej kwoty. Coś od 250 pojemności (chyba że i coś mniejszego się znajdzie z przyzwoita mocą, liczę na wasze oponie). Motocyklem będę jeździł tylko ja i nie za często ponieważ czas niestety nie zawsze pozwala. Jakich motocykli szukać, czy zarejestrowanych itp cz też nie ( często spotykam motocykle tego typu nie zarejestrowane tzn bez tablic). Ja wolał bym jednak szukać coś zarejestrowanego żeby móc spokojnie dojechać do lasu nad wodę itp bez potrzeby wiezienia go na przyczepce :P pozdrawiam i czekam na wasze opinie (każda będzie dla mnie ważna bo jak sami widzicie jestem blady w tym temacie).

Awatar użytkownika
KaLi
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 455
Rejestracja: wt, 1 cze 2010, 19:09
Motocykl: sxf 250, TXT 300
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Gielniów
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Status : Offline

Re: Motocross/Enduro? Pierwszy motocykl w teren do 8 tyś.

Post autor: KaLi » czw, 21 cze 2018, 19:53

Ktm exc 125, suzuki drz 400.
360

FB: PatRyk
IG: pkali360

Serwis Motocykli:
Zapraszam do polubienia mojego FanPage na FB:
MOTOFUN
796 280 122

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”