Skrzynka narzędziowa - jaka? gdzie? za ile?

Wszystko czego chcesz się dowiedzieć na temat sprzętu warsztatowego do serwisowania motocykli
Autor tematu
Manhatan
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:18
Motocykl: stoczterdzieścicztery
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Skrzynka narzędziowa - jaka? gdzie? za ile?

Post autor: Manhatan » wt, 10 cze 2008, 20:25

O wyposażeniu skrzynki narzędziowej zdążyłem juz przeczytać na stronie głównej MotoX.com.pl, natomiast interesuje mnie wasza opinia dotycząca skrzynek narzędziowych. Chodzi głównie o to, aby zmieściło się tam kilka kluczy i śrubokretów, filtr powietrza, jakieś oleje i smary etc. Ogólnie chodzi o taką, żeby wszystkie wymienione wcześniej rzeczy się w niej zmieściły, natomiast, żeby nie była wielkości połowy warsztatu.

Jakie macie wy? Jakie polecacie i przedewszystkim o jakich wymiarach mniej-więcej polecacie kupować?

Pzdr.
KTM SX 144 2008r.

baq
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 76
Rejestracja: wt, 20 maja 2008, 15:10
Motocykl: igrekzet
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: górny śląsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Skrzynka narzędziowa - jaka? gdzie? za ile?

Post autor: baq » śr, 11 cze 2008, 20:05

Manhatan pisze:O wyposażeniu skrzynki narzędziowej zdążyłem juz przeczytać na stronie głównej MotoX.com.pl, natomiast interesuje mnie wasza opinia dotycząca skrzynek narzędziowych. Chodzi głównie o to, aby zmieściło się tam kilka kluczy i śrubokretów, filtr powietrza, jakieś oleje i smary etc. Ogólnie chodzi o taką, żeby wszystkie wymienione wcześniej rzeczy się w niej zmieściły, natomiast, żeby nie była wielkości połowy warsztatu.

Jakie macie wy? Jakie polecacie i przedewszystkim o jakich wymiarach mniej-więcej polecacie kupować?

Pzdr.

A co za różnica?! :) Obojętnie jaka byle by się właśnie w niej pomieściły narzędzia, których używasz. W Castoramie, Praktikerze i innych tego typu marketach jest pełno takich skrzynek. Począwszy od najmniejszych/najtańszych przez jakieś wydziwiate, a kończąc na mega wypasach w cenach połowy wyposażenia. ;-)
Jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt warsztatowy”