Sprowadzanie motocykli z Danii

Ogłoszenia oraz usługi
Autor tematu
Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Sprowadzanie motocykli z Danii

Post autor: Gany » sob, 6 sie 2016, 11:03

Witam
Jako że pracuję w Danii oraz kilka lat jeździłem crossami oferuje pomoc przy sprowadzaniu motocykli. Sprawa wygląda bardzo prosto- Ty podajesz mi model i kwotę jaka masz do przeznaczenia- ja wysyłam potencjalne oferty. Motocykle sprowadzam za własne pieniądze- nie biorę żadnych zaliczek(stąd z góry przepraszam że nie jestem w stanie sprowadzić 5 ktm'ów 2016 :)). Motocykle są dobre więc jeśli Ty go nie kupisz- sprzedam go komuś innemu bez najmniejszego problemu. Oferuje bardzo konkurencyjne ceny, często daje dużo gratisów a przeważnie motocykle są mocno stuningowane(akrapovice,rekluse,hinson,boyesen,bud racing, ohlins)

Dlaczego Dania? Tutaj ludzie mają dużo pieniędzy więc stać ich na wymianę wszystkich podzespołów na nowe. Wszystkie motocykle są serwisowane wg serwisówki. W większości przypadków potwierdzone jest to starymi częściami(z których możemy wyczytać jak traktowany był motocykl) oraz fakturami napraw. Licznik motogodzin to podstawa.
Sprowadziłem już ponad 14 motocykli w ciągu pół roku i w 100% sprzedawane były dla pierwszego klienta.
Crossy opisuję w 100%, jeśli wykryję jakieś wady/usterki- o wszystkim informuję klienta(jeśli są to wady typu cieknące lagi, gaźnik do regulacji -naprawiamy je sami - !)
Dzięki temu motocykle trafiały najczęściej na odległy koniec Polski.
Więc jeśli jesteś zmęczony szukaniem dobrej maszyny i zrobiłeś już ileś set km- zadzwoń!

PS.
Zdarza się że motocykle które sprowadziłem wystawiane są na aukcje ponownie ze zmieniona historią oraz odmłodzone o kilka lat.
W tym celu założyłem swoja stronę internetową na której na bieżąco będę prowadził historię transakcji oraz zanotuje wszystkie sprzedane motocykle.
Na stronie dodałem również zakładkę "Import" - Tam widnieje szablon który ułatwi nam znalezienie Twojego wymarzonego motocykla.
strona powstała kilka dni temu, ciągle nad nia pracuję


LINK DO STRONY

http://www.moto-cross.eu

Kontakt;
tomvgan@icloud.com
0045 91 45 06 52 (Duński nr, wyslij sms a oddzwonię)
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Usługi”