witam wszystkich - galeria metalbeast

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 267
Rejestracja: ndz, 8 lut 2009, 00:07
Motocykl: Kawsaki KX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: metalbeast » pn, 9 lut 2009, 14:16

Od kilku dni przeglądam forum, gdyż stałem się posiadaczem Kawasaki KX 125 z 2000r. Dawno temu (jak miałem 14lat) byłem zapisany do Automobil Klubu Głogów, jakos przez 1,5roku, ale gdy przyszło do zakupu własnej maszyny musiałem zrezygnować (brak kasy, wielki żal). jakoś tak to sięza mną ciągnęło, ale jazde tereonwą mogłem realizowac tylko poprzez rower, aż doszedłem do zjazdu (mtb downhill). Wtedy już mogłem pozwolić sobie na moto i zrobiłem prawko, oraz wsiadłem na GS500. Przelatałem tak sezon po czarnym, ale za kazdym razem gdy przejeżdzałem obok łąki i polnych dróg miałem ochotę w nie skręcić!
No i stało się. Kupiłem drugie moto.
Właściwie nie wiem nic o serwisowaniu tego szatana, ale dzieki forum już się wiele dowiedziałem (opcja szukaj jest zbawienna i nie wiem czemu niektorzy w kółko i w kólko pytają o to samo - to utrudia innym wyszukiwanie sensownych odp!! ).
Ale do rzeczy: jestem z Głogowa i mam nadzieję że ktoś z moich okolic też tu zagląda. Mamy taki fajny tor MX i okolice do orania.
Parę fotek:







Przywiozłem ją z Sulęcina. Ze 3 dni temu. Może nawet właściciel tu się udziela?
Jak widzicie brakuje mi części ubioru, szczególnie butów i ochraniaczy na kolana. Kask mam (lazer mx6-xray, ten co na rowerze), rekawice shift też. Jakieś portki będzie trzeba kupić, ale niezbyt kolorowe. Myślę że dostane coś MX w kolorze czarnym najlepiej.
BANDIT

marcinesj
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: czw, 4 wrz 2008, 12:43
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: marcinesj » sob, 14 lut 2009, 16:42

Witam kolege z Głogowa. Ja tez mieszkam w Głogowie ale nie jeżdze na moto wole fotografie. zajrzy na www.motor-passion.pl tam są moje fotki. Tam też jest sklep z ciuchami na razie na stronie nie ma ciuchów MX ale w salonie juz są. Jesli chciałbys cos kupic zapraszam do Leszna salon motor-passion kupisz tam nie tylko ciuchy MX ale i czesci do moto. Jak również moj kolega Jakub prowadzi serwis moto. Zawsze cos doradzi pomoze. A co od klubu AK Głogów to zapraszam W tym roku bedize u nas jeżdził aktualny Mistrz Polski Łukasz Bębenik. W klubie brakuje młodych zdolnych ludzi wiec zapraszam

Autor tematu
metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 267
Rejestracja: ndz, 8 lut 2009, 00:07
Motocykl: Kawsaki KX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: metalbeast » pn, 27 kwie 2009, 13:39

byłem już 5 razy na torze. Za pierwszym razem miałem lekką masakrę, ale teraz już czuję, że mi się jeździ lepiej. Wiadomo, wszystko po jeździe boli i 3 okrążenia to jest mój max.
Na początku prawie ciągle siedziałem, bo nie miałem siły. Teraz już więcej stoję, choć wiem, że powinienem jeszcze wiecej pracować nogami.
Mam parę fotek z toru w Głogowie, może nie najlepsze, ale trochę widać pozycję na moto itd. Jeśli macie jakieś rady to chętnie posłucham.






niestety, nie udało się uchwycić żadnego zakrętu, a szkoda, bo bym widział czy dobrze siedzę i czy noga wisi tak jak powinna ;]
BANDIT

GreenRider#800
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: sob, 24 sty 2009, 16:23
Motocykl: Yamaha Yz 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: GreenRider#800 » pn, 27 kwie 2009, 15:46

oo szalejesz kolego :D

crasch
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 359
Rejestracja: śr, 28 lis 2007, 19:51
Motocykl: zielony monster
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kuj-Pom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: crasch » pn, 27 kwie 2009, 16:18

Fajny tor macie tam w Głogowie :D.
pzdr i powodzenia :drinkers:

Autor tematu
metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 267
Rejestracja: ndz, 8 lut 2009, 00:07
Motocykl: Kawsaki KX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: witam wszystkich - galeria metalbeast

Post autor: metalbeast » pn, 27 kwie 2009, 21:12

no szaleje szaleje. Muszę przyznać, że zaczyna mi się fajnie jezdzić. Tam gdzie lądowania są na zjazd to już się tak nie boję odrywać od ziemi. Ale tam gdzie są hopy bez lądowań, albo na płaskie z góry to odpuszczam :)
Za to w ostatni weekend tak dałem w palnik że dziś ledwo wstałem rano.

A tor istotnie mamy fajny, tylko betonowy teraz się zrobił ;) no i ślisko na nim, ale powoli się przyzwyczaiłem.
BANDIT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”